Moje šťastná hvězda
Muži se nepřizpůsobí
Muži se nepřizpůsobí
Její role v seriálu Ulice ji sedí.

V seriálu Ulice hraje roli matky, ale ve skutečném životě jí ještě stále není. Herečka BARBORA SEIDLOVÁ (39) je už dlouhý čas bez partnera, a i když jí biologické hodiny bijí na poplach, nic si z toho nedělá.

Herečka se objevuje nejen v seriálu Ulice, ale nedávno také zazářila ve filmu Havel. Barbora Seidlová (39) si na nedostatek pracovních nabídek nemůže stěžovat, ale na jejich úkor jí tak trochu vázne její milostný život.

Dělá jí problém si k sobě najít vhodného partnera, a vlastně už se ho ani hledat nesnaží, což potvrdili i její přátelé. „Bára je hodně svá, nerada se přizpůsobuje, což samozřejmě jejím partnerům vadí. Navíc je i hodně vybíravá,“ pronesl zdroj z hereččina blízkého okolí.

Vypadá to, jako kdyby pro Báru žádný ideální partner neexistoval. Život bez partnera ale Seidlové vyhovuje a na nic si nestěžuje. Miluje svobodu, ráda chodí na večírky a užívá si noční život spolu se svými přáteli.

Miluje večírky a noční život

Nedokáže si představit, že by žila ve stereotypním vztahu, kde by běhala kolem dětí a nemohla by si jít, kam by chtěla. Aby ji někdo přesvědčil, že i rodinný život má něco do sebe, musel by to být skutečně muž jejích snů, do kterého by se zamilovala až po uši.

Asi teprve tehdy by se vzdala svého bohémského života a začala by uvažovat i nad dalšími životními možnostmi. A přesně někdo takový se má kolem herečky momentálně motat. Dá mu šanci? Proslýchá se, že jde o kolegu z Ulice, ale Bára je ohledně něj tajemná jako hrad v Karpatech.

I kdyby tajemnému muži skutečně podlehla, její vztah musí mít jasně daná pravidla. Jsou věci, které netoleruje, a jednou z prvních je nevěra. Přes to by se asi nikdy nepřenesla a vnímá to jako tu největší zradu.

Přesně ví, co chce

Její muž by musel mít oči skutečně jen pro ni, jinak by bylo zle, protože je údajně velmi všímavá. Zakazovala by partnerovi třeba i dlouholeté kamarádky? Možná právě to bylo problémem v jejích předchozích vztazích, přehnaná žárlivost nikdy nedělá dobrotu.

Bára doposud příliš netoužila po dětech, ale v seriálu hraje matku a opatrně připouští, že by už měla se svou situací něco dělat. Biologické hodiny totiž tikají, ať už si to připouští, nebo ne.

Související články
Moje šťastná hvězda / 23.7.2024
Není to tak dávno, co se v kuloárech nesly zvěsti o tom, že je manželství Jitky Čvančarové (46) ze seriálu Doktor Martin a jejího muže, tanečníka Petra Čadka (45), v troskách. O svém muži herečka prakticky nemluvila, také zčistajasna změnila účes a ten, kdo ji náhodou někde potkal, tvrdil, že je velice smutná. Teď to ale vypadá, že […]
Můj kousek štěstí / 23.7.2024
Loni skončila v seriálu ZOO, prý se chtěla věnovat rodině. Jenže po prázdninách prý Veronika Freimanová (68) do děje opět zasáhne. Spousta lidí nechápavě kroutí hlavou a tvrdí, že ji to tedy doma přestalo bavit hodně rychle. Dokonce se ozývají hlasy, že manžel Vladimír Bouček (68) musel snad něco provést, jinak by se přece nevracela […]
Začátek taneční soutěže StarDance se nezadržitelně blíží, a herečka Marta Dancingerová (32) ze seriálu Zlatá labuť už se nemůže dočkat! Byla totiž u vytržení, když jí oznámili, že vedle sebe bude mít tanečníka Martina Prágra (29). Ten odjel načerpat síly na tréninky na Bali, kde stráví několik dalších týdnů. Takřka každý den si ale údajně s Martou píší […]
Na jaře přiznala herečka Kristýna Leichtová (38) partnerskou krizi, která ji velmi trápila. S Vojtěchem Štěpánkem (40), hercem a režisérem, vychovávají dvě dcery a bok po boku žijí mnoho let, přesto ke svatbě nedošlo. I to měl být jeden z důvodů, proč už chtěla herečka ze seriálů Zalez do spacáku nebo 1. MISE jejich vztah vzdát. Šanci si navzájem dali […]
reklama
V premium článcích najdete to nejlepší z našich časopisů
Pondělí Běžte svému štěstí naproti
Středa Časopis, který vás naladí do pohody
Středa Týdeník o všem, co hvězdy tají
Čtvrtek To nejlepší, co si ke kávě můžete dát
Čtvrtek Konečně časopis, se kterým vyhrajete
Časopis se kterým minulost nestárne
Nezapomenutelné a milované hvězdy
Můj čas na kafíčko speciál
Extra porce příběhů ze světa slavných
Časopis, který ženám rozumí
Naše časopisy si můžete také výhodně předplatit!
Nenechte si ujít další zajímavé články
reklama

O nás

Jedinečný web, který Vám přináší aktuální zprávy ze světa slavných osobností. Můžete poznat skutečné životy populárních herců, zpěváků či jiných známých celebrit. Odhalit strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend.

Vaše redakce

Copyright © RF-Hobby.cz