Myslela si, že je blázen, pak se ale zamilovala

Veškerá starost o rodinu padá na její bedra. Jí to ale nevadí, je totiž přesvědčená, že manželé by měli zastávat své tradiční role.

Leckdo se možná ptá, jak to LUCIE BENEŠOVÁ (49) dělá, že stíhá kariéru, péči o rozvětvenou rodinu i dobročinné projekty, a přitom stále vypadá skvěle. Prý za to může hlavně rodinné štěstí.

Je až k neuvěření, že Lucie Benešová (49) byla docela stydlivá holčička. Jenže pak ji kamarádka přemluvila, aby chodily do dramatického kroužku u nich na základní škole. „Vůbec jsme netušily, co dramaťák znamená.

Ale zejména mě nadchl, a nakonec jsme v něm z naší třídy vydržela jediná,“ vrátila se do dětství herečka v jednom rozhovoru. Už v 11 letech se

Zbývá vám 91% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden