Na Blažka praskla dlouho utajovaná lež

Sympatický herec Filip Blažek (44), který září v krimiseriálech Případy prvního oddělení či Policajti z centra, zadělal na pořádný skandál. O dovolené v Itálii totiž požádal matku svých dvou dcer s ne moc běžnými jmény Jolanka (13) a Filipa (3) o ruku.

Na tom by nebylo nic tak divného, pokud by ovšem všichni neměli za to, že je s partnerkou Jolanou (38) už dávno ženatý!

Dělal schválně ze všech hlupáky?

A co víc! Takový omyl ani zdaleka není jenom zdáním ostatních. Mazaný herec, jehož si budete určitě pamatovat jako kučeravého sympaťáka Matěje z nezapomenutelné pohádky Nesmrtelná teta, totiž o Jolaně už dlouhé roky mluví jako o své manželce. Nečekaným zasnoubením tak jeho lež konečně praskla a všechno se provalilo. Prozradil to nakonec obrovský zásnubní prsten na Jolanině ruce na fotce na sociální síti společně s komentářem, že ji její pan Božský konečně požádal o ruku a ona řekla ANO. Jeho budoucí žena tak má skutečně svatozář ze zlata. Na drahý prstýnek a manželský svazek se sympatickým hercem si musela počkat dlouhých deset let.

Bude se muset pořádně plácnout přes kapsu

Filip se tak teď asi bude muset pořádně otáčet. I kdyby neplánoval se svou blonďatou krasavicí podobně honosnou svatbu se sto šedesáti svatebními hosty jako jeho kolega Saša Rašilov (45), stejně ho to bude stát pořádný balík. Nemluvě o tom, že herec musí uživit poměrně početnou rodinu a finančně se postarat i o svého syna Luciána (21) ze vztahu s herečkou Lucií Benešovou (43). Možná i právě proto bere všechny nabídky, které mu přicházejí. Naposledy hrál i v nové komedii Pepa. Uvidí ho teď vůbec doma, nebo se z pohodového vztahu stane kvůli svatbě jenom honba za penězi? To bude asi hodně záležet na jeho budoucí ženě, která doma dost možná začne vládnout a Filipovi nebude po podepsání manželských papírů zbývat nic jiného než skákat tak, jak žena píská…

reklama
reklama