Na Blažka praskla dlouho utajovaná lež

Sympatický herec Filip Blažek (44), který září v krimiseriálech Případy prvního oddělení či Policajti z centra, zadělal na pořádný skandál. O dovolené v Itálii totiž požádal matku svých dvou dcer s ne moc běžnými jmény Jolanka (13) a Filipa (3) o ruku.

Na tom by nebylo nic tak divného, pokud by ovšem všichni neměli za to, že je s partnerkou Jolanou (38) už dávno ženatý!

Dělal schválně ze všech hlupáky?

A co víc! Takový omyl ani zdaleka není jenom zdáním ostatních. Mazaný herec, jehož si budete určitě pamatovat jako kučeravého sympaťáka Matěje z nezapomenutelné pohádky Nesmrtelná teta, totiž o Jolaně už dlouhé roky mluví jako o své manželce. Nečekaným zasnoubením tak jeho lež konečně praskla a všechno se provalilo. Prozradil to nakonec obrovský zásnubní prsten na Jolanině ruce na fotce na sociální síti společně s komentářem, že ji její pan Božský konečně požádal o ruku a ona řekla ANO. Jeho budoucí žena tak má skutečně svatozář ze zlata. Na drahý prstýnek a manželský svazek se sympatickým hercem si musela počkat dlouhých deset let.

Bude se muset pořádně plácnout přes kapsu

Filip se tak teď asi bude muset pořádně otáčet. I kdyby neplánoval se svou blonďatou krasavicí podobně honosnou svatbu se sto šedesáti svatebními hosty jako jeho kolega Saša Rašilov (45), stejně ho to bude stát pořádný balík. Nemluvě o tom, že herec musí uživit poměrně početnou rodinu a finančně se postarat i o svého syna Luciána (21) ze vztahu s herečkou Lucií Benešovou (43). Možná i právě proto bere všechny nabídky, které mu přicházejí. Naposledy hrál i v nové komedii Pepa. Uvidí ho teď vůbec doma, nebo se z pohodového vztahu stane kvůli svatbě jenom honba za penězi? To bude asi hodně záležet na jeho budoucí ženě, která doma dost možná začne vládnout a Filipovi nebude po podepsání manželských papírů zbývat nic jiného než skákat tak, jak žena píská…

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden