Na bráchovi se mi líbilo úplně všechno. Ale najednou tu nebyl.

Meky Žbirka dodnes netuší, proč jeho bratr spáchal sebevraždu. Najde v sobě odvahu přečíst si jeho dopis na rozloučenou?

Ne vždy věří tomu, o čem zpívá. Třeba to, že platí název jednoho z jeho největších hitů posledních let „Čo bolí, to prebolí.“ Vzpomínka na jeden okamžik provází zpěváka Miroslava Žbirku celým životem. To, když mu přišli říct, že jeho starší bratr Jason už nežije. Že spáchal sebevraždu.

Na začátku byl trapas. To když během války Mirův otec, československý voják toho času sloužící v Londýně, omylem vypil drink půvabné mladé Londýňance.

Upřímná omluva se tenkrát dost protáhla. Na celý život. A z mezinárodního manželství se narodili tři kluci. Jason, Tony a Miro.

Bráchům jsem vděčný. Dostali mě k hudbě

Byla z nich trojka k pohledání. Rošťáci každým coulem. Jak šel čas, našli

Zbývá vám 85% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS.
Letní sleva!
Namísto obvyklých 20 Kč stojí nyní odemknutí článku pouhých 9 Kč! Kód k odemknutí článku, který od nás obratem obdržíte, můžete také zcela zdarma poslat svojí kamarádce a potěšit ji v letních měsících pohodovým čtením. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 900 10 09. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9001009 je 9 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden