Můj kousek štěstí

Na cestě ke společnému štěstí zdolali Lenka Termerová a Moris Issa mnoho překážek

Můj kousek štěstí

Vzali se až po šesti letech randění, a to navzdory přání jejich rodičů, dokázali tak všem, že jejich láska stojí na pevných základech.

Rodiče dlouho doufali, že jejich láska není tak silná a nakonec nevydrží. Avšak s každým dalším rokem je jejich děti jen utvrzovaly v tom, že jeden ve druhém našel spřízněnou duši.

Některé vztahy nezačínají zrovna jako v romantických filmech. O tom by mohla dlouhé hodiny mluvit i herečka Lenka Termerová (76). Během studií se totiž zamilovala do svého syrského spolužáka Morise Issy (79).

Jeho rodiče však chtěli, aby se po studiích vrátil do své rodné země, její rodiče zase nechtěli o svatbě s cizincem ani slyšet. Jejich vstup do manželství byl tedy protkán poněkud

Zbývá vám 93% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden