Na co ji sbalil její nový miláček?

Bývalá hvězda biatlonu, StarDance a moderátorka pořadu ShowTime na Primě Gabriela Koukalová (31) celá září. Čtyři měsíce po rozvodu s badmintonistou Petrem Koukalem (35) představila svou novou lásku.

Prozradila, že se znají už několik let. „Jmenuje se Miloš Kadeřábek (33) a řadu let pracoval v gastronomii, jeho rodina má i rodinné podniky,“ prozradila. S novým partnerem, který vlastní bar a hernu, už dokonce sdílí společnou domácnost. „Už bydlíme spolu, musím říct, že v posledních měsících je to mezi námi stále intenzivnější,“ rozplývá se zamilovaně kráska.

Petr Koukal (35)

Jeden rozvod stačí!
I když je zamilovaná až po uši, o svatbě neuvažuje. Nedávná zkušenost s rozvodem jí prý úplně stačí. „Po těch zkušenostech, co mám, nejsem svatbám úplně nakloněna. Takže nepospíchám,“
dodala. A jak se dala s miláčkem dohromady? „Miloš umí dobře naslouchat, je velmi pozorný a také dobře vaří a já miluji jídlo. Tím mě dostal, to mu nahrálo plusový body,“ usmívá se Gábina, která pěje na svou lásku ódy. Je to prý ten typ muže, který ji nechce předělávat, respektuje ji se všemi chybami, což je pro ni osvobozující. Spojují je i zájmy. „Je to sportovní multitalent, zajímá se o umění, což je mi blízké, takže toho, co máme společné, je spousta a jsem šťastná,“ září rusovláska.

Přítel Miloš

Nestydí se svlékat
Nedávno Gabriela přijala nabídku k focení sexy snímků pro pánský časopis Playboy. Spolu s časopisem vznikl charitativní kalendář na podporu lidí s poruchou příjmu potravy, s níž má Koukalová velkou zkušenost.

K přijetí nabídky polonahých fotek ji přesvědčilo to, že výtěžek z prodeje kalendářů poputuje do jejího Fondu Gábi v rámci nadace Konto Bariéry, který pomáhá mladým sportovcům. Koukalová spolupracuje s psychology a nutričními specialisty a ukazuje na roli výživy a psychické pohody . Ví totiž, jak končí problémy s anorexií či bulimií.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden