Na co potřebuje peníze?

Kromě herectví a příjmů ze sociálních sítí se Alice Bendová (47), známá ze seriálu Slunečná, rozhodla pro novou profesi.

Je z ní realitní makléřka, která točí videa nemovitostí a provází v nich zájemce o koupi. Nejen že má tedy nový výhodný kšeft, je to pro ni také únik ze stereotypu. Ve Slunečné má čím dál méně prostoru a podle sociálních sítí se z ní stávala spíš domácí puťka, která se dala na zahradničení, chov drůbeže a maximálně zveřejnila fotku v plavkách u domácího bazénu.

Teď má důvod se hezky obléknout a vyrazit do světa. Zařídila si to hezky, o děti se jí případně postará budoucí manžel Michal Topol (35). A jak se k takovému kšeftu dostala? Samotnou by ji prý nenapadlo, že skončí jako prodavačka realit.

Nejspíš ji inspirovaly herecké kolegyně Barbora Mottlová (34) a Kateřina Klausová (29), kterým tato práce pomohla v době pandemie, kdy nemohly hrát. Vypadá to ale, že Alice šetří na něco úplně jiného.

Jelikož ji v lednu Topol požádal o ruku a herečka chce svatbu co nejdřív, asi si chce přivydělat na pořádnou veselku. Podle fotek zásnubního prstenu soudíme, že za něj o 12 let mladší Topol dal snad všechny úspory, a svatbu tak nejspíš bude platit Alice. Vedle Michala však vypadá spokojeně, tak asi udělá vše pro to, aby to proběhlo hladce.

reklama
reklama

Komentáře