Moje šťastná hvězda

Na dceru zůstala Žilková sama

Stropnický způsobil velké trápení nejenom své manželce, ale také sedmnáctileté dceři Kordule.

VERONIKA ŽILKOVÁ (61) se sice smířila s tím, že se jí rozpadlo manželství s MARTINEM STROPNICKÝM (66). Nechápe ale, že se nezajímá o dceru!


Hvězda seriálu Dobré zprávy má už rozvod  s nevěrným manželem Martinem Stropnickým (66) téměř za sebou. Úspěšně podepsali dohodu a vypadá to, že je vše na dobré cestě. Přesto si Veronika Žilková (61) ale asi příliš neodpočine. Proč jí Stropnický nepodá pomocnou ruku, když musí dobře vědět, že jí samotné na všechno nestačí síly?


Myslela si, že se Stropnický vzpamatuje, to se ale nejspíš nestalo.

Bude to jen horší

Není žádným tajemstvím, že už skoro rok a půl obstarává herečka všechno sama, včetně péče o dceru Kordulu (17), a to samozřejmě není levná záležitost. Tím spíš, když má koně a ráda na něm jezdí. Žilková si kvůli tomu musí třeba udělat řidičské oprávnění typu E, aby mohla zvíře v povozu převážet.

Jenže Stropnický před vším očividně zavírá oči. „Je nás hodně, Kordule můžeme lásku nahradit. Tatínek se ji zřejmě rozhodl investovat do nové partnerky, nové rodiny a nových dětí,“ přiznala nedávno herečka.

Kordula si má nyní mnohem více rozumět s hereččiným partnerem.

Odcizili se?

Jinými slovy řekla, že bývalý velvyslanec se o dceru nestará a raději se věnuje milence Markétě Horňákové (31). Právě kvůli ní Žilkovou před časem opustil. Většinou to ale bývá tak, že otec chce s dětmi udržovat pěkný vztah.

V tomto případě je to ale jiné, což je noční můrou každé maminky. Stropnický s Kordulou se podle všeho definitivně odcizili. Povídá se, že si mladá slečna mnohem více než s vlastním tatínkem rozumí s maminčiným novým přítelem, rockerem Josefem Holomáčem (63).

Není se ani čemu divit, že si Stropnický od některých lidí vysloužil celou řádku nelichotivých pojmenování. Vykašlat se na dítě, je totiž to nejhorší, co vůbec může udělat.

Dohnalo ji to k pláči

Žilková takovou chybu udělat nechce. Sama řekla, že se teď bude věnovat hlavně Kordule, která je v tomto věku velmi citlivá a nejspíš nedokáže pochopit, proč se k ní otec takto zachoval. Také přiznala, že se o ni dost bojí, protože jízda na koni může být nebezpečná. Mateřská láska v tomto případě funguje skvěle. Nicméně herečka se bude muset pořádně ohánět.

Dojde mu to někdy?

Už teď vydává za péči a stravu o koně docela vysoké částky a další náklady se budou jen nabalovat. Nedávno si dokonce postěžovala, že má od státu nízký důchod, což ji dohnalo až k slzám. V redakci jsme se shodli, že ať se mezi nimi  stalo cokoli, bývalý herec by se měl nad svým chováním zamyslet. Nechat všechno na Žilkové jednoduše není správné.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden