Na lásku a rodinu si musel počkat dlouhá léta

Oblíbený Marek Taclík kdysi koketoval s drogami a měl blízko k alkoholu, dnes je z něj spokojený táta dvou skvělých a krásných dětí.

MAREK TACLÍK (49) byl dlouho sám a musel se poprat i s několika démony. S těmi mu pomohla až láska k PAVLE RŮŽIČKOVÉ (34).

Ke svým rodným severním Čechám se Marek Taclík (49), kterému se důvěrně přezdívá „Tácek“, stále hlásí, i když už dlouhá léta žije v Praze. Do rodného Ústí nad Labem se vracívá v rozhovorech a jsou to vzpomínky někdy veselé, někdy méně, ale vždy vyprávěné s jeho typickým, trochu černým humorem a nezbytnou sebeironií.

Jeho rodina pochází ze Sudet a po jeho německé babičce se jmenuje i dcera Matylda (4). A v Ústí rovněž poprvé přičichl k divadlu, když pracoval jako kulisák.

Odtud vedly jeho kroky na pražskou DAMU, kterou sice opustil těsně před dokončením, ale to mu nijak nevadilo v jeho další kariéře, kdy se postupně

Zbývá vám 88% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden