Na novou lásku doplatila Hunčárová krachem kariéry! Pomůže jí kuchař Ridi?

Po dvou romantických dovolených přišla krutá rána reality! Bude muset Lucka tančit mezi stoly?

Oba dlouho tvrdili, že spolu nic nemají. Z těsného tanečního obětí italského kuchaře Emanuela Ridiho (43) a jeho tanečnice Lucie Hunčárové (31) se po pár měsících vyklubala láska jako trám! Jak dlouho to těmhle dvěma hrdličkám ze StarDance skutečně vydrží?

Ze začátku to vypadalo jako dokonalá pohádka! Jenomže jen co se společné sympatie vtipného kuchtíka cizince Emanuela Ridiho (43) a jeho učitelky tance Lucie Hunčárové (31) prosákly na veřejnost, začaly se objevovat první komplikace. A to především ta, že Lucka v té době, kdy začínala přeskakovat jiskra během trénování tanečků na přímé přenosy, ještě chodila se svým tehdejším přítelem, tanečním mistrem a choreografem celé StarDance Janem Onderem (32). Po osmi letech vztahu s vidinou zásnub a společné budoucnosti tak přišel z kraje letošního roku krutý rozchod. „Snažím se ten smutek nějak zahnat,“ přiznal zklamaný Onder. A co hůř! Honza s Luckou fungovali dlouhých jedenáct let i jako zajetá taneční dvojice. „Beru to jako zradu, nemám důvod s Luckou dál spolupracovat,“ řekl na rovinu Honza a místo své bývalky si rychle našel záskok v podobě krásné vítězky poslední řady StarDance Veroniky Lálové (25). Přeskočí nakonec Lucie pomyslné klacky, které jí bývalý přítel a taneční partner hází pod nohy? Nebo se oba dva povznesou nad vzájemné problémy ze soukromí a začnou se chovat jako stoprocentní profesionálové?

Ještě během podzimního StarDance působili jako dokonalý páreček!

Dohodila mu s tanečnicí i novou přítelkyni?

To, že půjde taneční pár od sebe nadhodila sice první Lucka, ale to nečekala, co se bude odehrávat po profesní stránce a že přijde i o rok předem smluvená taneční vystoupení kvůli Honzově nové taneční partnerce Veronice. Nebo to bylo úplně jinak? „Já jsem tu možnost Honzovi vlastně navrhla. Ale bylo to jen takové rejpnutí! Říkala jsem mu, že Veronika je tanečnice pro něho, protože je mladá a bez partnera,“ snažila se vysvětlit situaci Lucka, kterou tohle nedorozumění hodně mrzí a ve skrytu duše stále doufala, že spolu budou schopní i přes to všechno dál pracovat. Ale na druhou stranu se podle svých slov Honzovi vlastně vůbec nediví. „Je to fajn spolupráce, nějakých pár akcí do prázdnin ještě máme. Vedeme spolu i kurzy,“ pochvaluje si vzniklou spolupráci mladinká Veronika. Vydrží spolu tihle dva jen tancovat nebo i jejich pracovní vztah přeroste v něco víc? To už by si Lucka asi opravdu vyškubala poslední blonďaté vlasy, co ještě má.

Italský hřebec si svou blondýnku pořádně rozmazluje.

Po dovolených nastala krutá realita

Zatím to vypadá, že se bude muset drobounká blondýnka zařídit sama. Zimní radovánky v italských Alpách a romantická dovolená na Maledivách tak akorát oddálily řešení jejího velkého problému. „Snažím se sehnat si tanečního partnera, ale zatím nikoho nemám. Je to složitá situace, takže teď nevystupuju vůbec,“ zjistila s hrůzou Lucka, která musí jako každý jiný platit svoje účty. A mimo jiného také hypotéku zbrusu nového pražského hnízdečka, které si pořídili s Honzou těsně před jejich rozchodem. „Byt si nechá Lucka, tak jsme se domluvili. Ona ho chce, takže si s ním převezme i veškeré finanční povinnosti,“ uvedl na pravou míru Honza, který si na oplátku nechá zase jejich předchozí společný byt v Sokolově. Aspoň, že si Lucka pro rozchod vybrala zrovna Manua. S takovým prvotřídním kuchařem bude mít aspoň na jídlo vždycky, i když bude nejhůř.

Kam až je schopná zajít kvůli penězům?

Nechtěli si nic oplácet ani vyčítat, ale je trochu podezřelé, že potom, co v lednu Lucka pustila k vodě právě Honzu, nechce s ní nikdo z jejich společných přátel ze StarDance nic mít. Čím to je? Nechtějí si snad ostatní tanečníci proslavení právě známou soutěží Honzu znepřátelit, aby si nezavřeli vrátka k lukrativnímu kšeftu dalších ročníků? Bude Lucka muset nakonec stejně pověsit tančení úplně na hřebík a obléknout místo třpytivých sexy šatů kuchařskou zástěru a alespoň tak pomoct svému novému příteli v podnikání? Ještě je tu světýlko naděje. Lucie totiž má v záloze pár trumfů. Chystá třeba taneční kurzy v Jesenici u Prahy nebo speciální školení návštěvníků právě přímo v Ridiho přes rok otevřené restauraci na Janáčkově nábřeží v Praze u Vltavy. Bude nakonec talentovaná tanečnice tančit mezi stoly? To už je jen krůček od tancování na stolech. Kam až je pohledná Lucka schopná zajít?

V další StarDance už si asi nezatančí!

Nejen, že Lucka rozchodem s Honzou přišla o všechny společné předem domluvené akce, ale nedá se pro ni moc ani počítat s účastí v další StarDance, ve které je její bývalý přítel hlavním choreografem, a tudíž má na starost také výběr jednotlivých profesionálů tanečníků. Pravdou je, že Lucka na začátku letošního roku, kdy k rozchodu došlo, ještě ani nemohla tušit, že Česká televize dostane práva na další devátou řadu taneční soutěže. Ta by se měla pravděpodobně vysílat už na podzim příštího roku. Rozhodla by se sama Lucka k takovému razantnímu zásahu do svého soukromého a potažmo i profesního života, kdyby věděla, jak se jí tím celá kariéra zkomplikuje? Těžko říct! Jisté je, že se teď bude mít hodně co otáčet, aby uživila sebe i všechny svoje závazky, které možná v osmiletém vztahu tolik nemusela řešit. Jak to mezi profesionálními tanečníky dopadne? Bude muset nakonec zakročit třeba sám Manu a svojí nové lásky se zastat?

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden