Na osudového muže zpěvačka stále s láskou vzpomíná

Život po boku světoznámého designéra a architekta nebyl snadný, přestože rodinu miloval, toužil po rozletu a svobodě

Seznámil je známý zpěvák, který tušil, že by z nich byl dobrý pár. Nemýlil se. Spolu si užívali života plnými doušky, láska kvetla osm let. Vztah nevydržel, zůstali si ale blízcí do poslední chvíle.

Světově uznávaný architekt a designér měl neuvěřitelně pestrý život. Protkal jej ale smutný osud v podobě zákeřné nemoci, která mu nejprve vzala oba rodiče a nakonec ukončila i život samotného Bořka Šípka (†66).

Narodil se v Praze, šťastné a bezstarostné dětství však dlouho nevydrželo. Tatínek zemřel, když Bořkovi bylo pouhých sedm let. O maminku přišel o devět let později. Za oběma předčasnými skony jeho rodičů stála rakovina.

Bylo mu šestnáct let, když zůstal jako sirotek a až příliš rychle se musel stát samostatným. Sám, ze své vlastní vůle, si tak v té době našel novou rodinu. Měl sice ještě starší sestru, na rozdíl od ní ale

Zbývá vám 90% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden