Můj kousek štěstí

Na role svůdníků nebyl Belmonodo prý dost hezký

Můj kousek štěstí

Jeho milenkami byly nejkrásnější herečky.

Byl dítětem štěstěny. Narodil se do noblesní, umělecké rodiny, byl okouzlující a talentovaný. Miloval jej celý svět, nejvíc ženy.

Začátkem září roku 2021 se museli filmoví fanoušci vyrovnat se zdrcující zprávou. Odešel miláček Francie, zbožňovaný herec, přezdívaný Bébel, jehož filmy zbožňuje celý svět.

Narodil se na předměstí Paříže. Vyrůstal v uměleckém prostředí, matka byla malířka, otec sochař. Otcův ateliér navštěvovali význační umělci, nechyběly spoře oděné modelky, po nichž malý Jean-Paul Belmondo (†88) rád pokukoval.

O nedělích se chodilo do Louvru, do divadel a do cirkusu. Jeana-Paula fascinovali klauni, snil o tom, že se stane jedním z nich. V dětství a mládí jej však ze všeho nejvíc

Zbývá vám 84% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden