Moje sladké tajemství
Na sen o mateřství musela navždy zapomenout
Najednou nebyl blízko nikdo, o koho by se mohla zoufalá zpěvačka starat!
Na sen o mateřství musela navždy zapomenout

Zpěvačka Heidi Janků (58) se nikdy netajila tím, že pro svou kariéru obětovala i možnost být matkou. Ačkoli vždy tvrdila, že svého rozhodnutí nelituje, nemusí to být tak docela pravda.

Náplní života Heidi se stalo zpívání.

 

Budoucí hvězda koncertních pódií Heidi Janků (58) neměla to štěstí, aby mohla vyrůstat v milující rodině. Její maminka zemřela, když bylo Hidi pouhých jedenáct let, takže péče o domácnost zůstala na tatínkovi.

 

Manžel jí pomohl rozjet kariéru

Bohužel, ten si s tíživou životní situací neuměl poradit. Své problémy řešil alkoholem a jak sama zpěvačka kdysi řekla, dokázal propít i sirotčí důchod. Snad proto, aby unikla z nevlídného domácího prostředí, Heidi poměrně brzy spěchala pod čepec.

Vzala si ale typického mamánka, a tak není divu, že jim to v manželství příliš neklapalo. Po rozvodu se Heidi provdala za známého muzikanta Ivo Pavlíka (†84), který jí pomohl rozjet hudební kariéru.

 

Rozhodla se pro zpívání

A právě tady byl zřejmě onen pověstný kámen úrazu. Heidi, která tak často zpívala pro malé děti, musela zapomenout na možnost, že by někdy měla své vlastní potomky.

O třicet let starší Pavlík jí kdysi totiž řekl, že si bude muset vybrat, zda zpívání, anebo rodina. „Vybrala jsem si zpívání. Jednou jsem dokonce prodělala interrupci,“ svěřila se před časem Janků.

 

Najednou se cítila opuštěná

Navíc on měl z předchozích svazků děti i vnoučata, a tak si Heidi užila alespoň roli babičky. Když ale Ivo Pavlík v roce 2017 zemřel, cítila se zpěvačka pochopitelně velmi opuštěná.

V ten okamžik snad i pochybovala nad tím, zda bylo její rozhodnutí nemít děti správné. Vždyť najednou neměla ve své blízkosti nikoho, o koho by se mohla starat. Tak si alespoň pořídila pejska, po kterém už spoustu let toužila.

 

Nechtěl jí dovolit ani psa

Ani toho jí totiž Pavlík nechtěl dovolit. „Toho jsme neměli nikdy, protože Ivoš se bál, abych čtyřnohému členu rodiny nevěnovala víc pozornosti než jemu,“ povzdychla se nedávno zpěvačka. I z toho je zřejmé, že zpěvačka obětovala své kariéře a manželství skutečně mnoho. Zda jí to za to stálo, to ví patrně jen ona sama.

Předchozí článek
Další článek
Související články
Hodně zajímavou historku z minulosti odhalila exmodelka Agáta Hanychová (39). Ve svém internetovém pořadu prozradila, že měla pletky s legendárním hokejistou Jaromírem Jágrem (52)! Když jí bylo pouhých devatenáct let, pozvala ho do domu své maminky Veroniky Žilkové (62), protože neměl kde spát. „Spali jsme u Stropnického v pokoji a vyvrátili jsme mu dveře!“ uvedla Hanychová. O noční návštěvě […]
Ještě nedávno to vypadalo, že je herečka ze seriálu Jedna rodina maximálně šťastná. Petra Nesvačilová (38) se rozplývala, jak konečně našla toho pravého. Jenže uteklo pár měsíců, a podle mnohých se věci mají poněkud jinak. Zdá se, že se jí velmi zalíbila mateřská role a s partnerem Tomášem Vápeníkem (47), kterému porodila dceru Jasmínu Rikku (1), […]
Moderátorka Eva Perkausová (30) se nedávno svěřila, jak funguje její manželství s podnikatelem Ivanem Heckem (41). „Kdo nežárlí, ten nemiluje,“ je si jistá Perkausová. Těžko ale říct, jestli je v jejich vztahu žárlivost ještě v přiměřené míře. Moderátorka se totiž před čtyřmi lety přiznala, že svému manželovi kontroluje telefon. „Když mi napíše nějaký chlap, Ivanovi to logicky vadí, když jemu […]
Moje šťastná hvězda / 22.7.2024
Stále je krásná a má velké osobní kouzlo. Herečka Jana Švandová (77) má mnoho ctitelů, z nichž jeden má být pohádkově bohatý. Má u ní ale vůbec nějakou šanci? Mnozí žasnou nad tím, jak skvěle hvězda seriálu ZOO Jana Švandová (77) stále vypadá. Pokud někdo vynalezl elixír mládí, pak to musí být jedině ona. Herečka […]
reklama
V premium článcích najdete to nejlepší z našich časopisů
Pondělí Běžte svému štěstí naproti
Středa Časopis, který vás naladí do pohody
Středa Týdeník o všem, co hvězdy tají
Čtvrtek To nejlepší, co si ke kávě můžete dát
Čtvrtek Konečně časopis, se kterým vyhrajete
Časopis se kterým minulost nestárne
Nezapomenutelné a milované hvězdy
Můj čas na kafíčko speciál
Extra porce příběhů ze světa slavných
Časopis, který ženám rozumí
Naše časopisy si můžete také výhodně předplatit!
Nenechte si ujít další zajímavé články
reklama

O nás

Jedinečný web, který Vám přináší aktuální zprávy ze světa slavných osobností. Můžete poznat skutečné životy populárních herců, zpěváků či jiných známých celebrit. Odhalit strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend.

Vaše redakce

Copyright © RF-Hobby.cz