Na stará kolena trhá otcovské rekordy

Zářezy na pažbě prince z Pretty Woman. Bondgirl i viceprezidentova dcera.

Toužily jste po románku s Richardem Gerem (72)? Pak jste se musely postavit do dlouhé fronty a obrnit se velkou trpělivostí. Slavný herec totiž měl údajně mnoho krásných milenek, do manželství se ale dlouho nehrnul. Zato teď, doslova v důchodovém věku, překvapuje.

Vlastně za to všechno může legendární filmová pohádka Pretty Woman (1990). Do té doby nebyla fronta potenciálních milenek zase až tak dlouhá. Jenže pak začaly hollywoodské krásky pořádat na pohledného kolegu doslova hon.

A trofej získala okouzlující supermodelka Cindy Crawford (*1966). Už ve výběru data svatby hrála zjevně role magie. Vždyť si řekli „ano“ dne 12. 12. 1991. Jenže ani kouzla nedokážou zajistit věčné štěstí. Po necelých pěti letech už si

Zbývá vám 80% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS.
Letní sleva!
Namísto obvyklých 20 Kč stojí nyní odemknutí článku pouhých 9 Kč! Kód k odemknutí článku, který od nás obratem obdržíte, můžete také zcela zdarma poslat svojí kamarádce a potěšit ji v letních měsících pohodovým čtením. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 900 10 09. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9001009 je 9 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden