Můj čas na kafíčko

Na starých zámeckých schodech potkala Dana Morávková své životní štěstí

Můj čas na kafíčko

Přestože si nemůže na finance naříkat, je pověstná svým skromným a profesionálním vystupováním.

Milá a stále velmi krásná, taková je Dana Morávková (52), která diváky okouzlila už jako mladá dívka v pohádce Princezna Husopaska. Ačkoli od té doby uběhla už hezká řádka let, ona je pořád na výsluní.

Diváky překvapila jako Andrea Rubešová v Rodinných poutech, okouzlila jako lékařka Zdena Tichá v Ordinaci v růžové zahradě 2 a potěšila v cyklu V. I. P. Vraždy. Seriály se staly její doménou a udělaly z ní jednu z největších českých hereckých hvězd. A to plným právem.

Krása a velký talent

Morávková je v každé své roli skvělá, a tak není divu, že fanoušci obdivují její talent i krásu. Pro mnoho žen se navíc stala úžasnou inspirací, protože má styl a vypadá stále skvěle. Navíc je šťastně vdaná, takže se její

Zbývá vám 86% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden