Můj čas na kafíčko

Na svatbu s milovanou ženou si Václav Neckář musel počkat deset let!

Můj čas na kafíčko

Oženil se v roce 1969 a prožil krásný celoživotní vztah bez skandálů.

Několik desetiletí patří k legendám naší populární hudby. Václav Neckář (78) se do první ligy zpěváků vyšvihl už v mládí a podařilo se mu tam dodnes udržet. Překonal i

Společně s mladším bratrem Janem (72) byl Václav Neckář (78) „divadelními dětmi“. Jejich maminka totiž pracovala v divadle v Ústí nad Labem jako mzdová účetní. Divadlo hrál kdysi i otec, později dělal výčepního ve věhlasné hospodě U Partyzána na konečné tramvají v Mostě.

Když bylo budoucímu zpěvákovi deset let, vybral si ho dirigent do opery Othello. Její součástí je dětský sbor, ale v divadle žádný nebyl, takže všechno odzpíval Václav sám. Možná by u opery i zůstal, jenže v době dospívání se mu změnil hlas a tím jeho

Zbývá vám 91% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden