Na svatbu si Lenka Vlasáková a Jan Dolanský počkali dlouhých devatenáct let!

„Všichni nám říkají, že jsme měli utajenou svatbu, ale ona utajená nebyla. Jen jsme svoje rozhodnutí nesdělovali médiím.“

Herec Jan Dolanský (43) je sice o šest let mladší než jeho manželka Lenka Vlasáková (49), ale  tenhle rozdíl je v ničem neomezoval. Mají spolu už tři potomky a od loňského roku si patří už i oficiálně.

Loni v létě překvapili svojí informací o svatbě Jan Dolanský (43) s Lenkou Vlasákovou (49) nejen své přátele, ale celou veřejnost. Léta spolu totiž žili jen tak, bez svatby, a to i přesto, že vychovávali celkem čtyři děti.

Věkový rozdíl neřešila

První dceru má Lenka ze svého manželství s dramatikem Egonem Tobiášem (50). Zpětně ví, že na vztah byli tenkrát jak ona, tak Egon příliš mladí a proto vše zákonitě dopadlo rozvodem. Lenka odjakživa chtěla velký dům a velkou rodinu.

To se jí začalo plnit, když se seznámila s Janem během konkurzu k natáčení jednoho televizního filmu. Nejprve si prý o sobě navzájem mysleli, že si hrají na hvězdy. Společná práce na filmu je pak ale sblížila a Jan se do Lenky hodně zamiloval. Chodili spolu na obědy, ale během

Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
Staňte se členem Premium sekce
VIP
Exkluzivní články každý den! Vždy zaručený výběr jen toho nejlepšího a jedinečného čtení!
Výhody
20% SLEVA na všechny knihy z naší knižní produkce
Dárky
Zdarma roční předplatné elektronické verze jednoho z našich časopisů
reklama
reklama