Moje sladké tajemství

Na své odhalené tělo láká cízí muže

Četné spekulace o tom, že se již Miroslav Verner (41) své manželky Marty Jandové (45) nabažil a přestává jí dávat najevo lásku, začínají nabírat reálnějších rozměrů. Nejde si totiž nevšimnout, jak moc touží zpěvačka v poslední době po pozornosti.

Nejenom, že šla po hlavě do pořadu Marta, ale navíc se také začíná odhalovat na sociálních sítích. Odstartovalo to nevinnou fotkou v podprsence a záhy pokračovalo snímkem v plavkách. „Tak jak vidím, sex prodává,“ okomentovala svou fotku, díky které dala všem chlípným fanouškům nahlédnout do svého dekoltu.

Nikoho asi nepřekvapí, že tím trefila hřebíček přímo na hlavičku a dostalo se jí mnoha komplimentů. V minulosti nebylo zvykem, aby se takto odhalovala. Možná to bylo právě proto, že byla v manželství s Vernerem spokojená, dostávalo se jí komplimentů a cítila se po jeho boku dobře.

Jenže jelikož nemá jejich vztah poslední dobou fungovat, je možné, že potřebovala slyšet od jiných mužů, že jí to sluší. Ostatně jelikož její talkshow Marta brzy v televizi kvůli nepříliš vysoké sledovanosti skončí, je možné, že kvůli tomu přišla o část svého sebevědomí a takto se to snaží kompenzovat.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden