Na svět přišel jako komik

Ptákoviny, Natočto!, Ordinace, Co ste hasiči. Hraje všude, přitom zůstává skromným klukem z Nejdku.

Každý by uhodl, jakou pozici zastával na základní škole: byl třídní šašek. „Rád jsem napodoboval učitele, spolužáky. To mi zůstalo dodneška, napodobuji kolegy,“ usmívá se. Vše, čeho dosáhl, si musel tvrdě vybojovat.

Petr Rychlý (56) nebyl protekčním mladíčkem z proslulé herecké rodiny, cestičku mu nikdo nezametal. Vyrůstal v Nejdku u Karlových Varů a kvůli tomu, jak pořád šaškoval, se už v deseti letech ocitl v dětském divadelním souboru. Smysl pro humor a duši komedianta zdědil po tatínkovi, který pracoval jako elektroinstalatér důlních pásů.

Nechtěli ho

Jinak šašek na slovo vzatý, znal ho celý kraj. Vyprávěl anekdoty, imitoval známé osobnosti, výborně uměl prezidenta Gustáva Husáka (†78). Petr vystudoval střední ekonomickou školu, jenže to poslední, co si od života přál, bylo trčet v kanceláři. Toužil studovat herectví, ale osud se

Zbývá vám 76% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS.
Letní sleva!
Namísto obvyklých 20 Kč stojí nyní odemknutí článku pouhých 9 Kč! Kód k odemknutí článku, který od nás obratem obdržíte, můžete také zcela zdarma poslat svojí kamarádce a potěšit ji v letních měsících pohodovým čtením. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 900 10 09. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9001009 je 9 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden