Na svoji osudovou tanečnici si musel Václav Neckář deset let počkat!

V roce 1989 přišel během krátké doby o zvukovou aparaturu i o manažera!

Musel se v životě vypořádat s mnoha problémy: rozpad tria Golden Kids, ústup ze slávy, mozková mrtvice a nedávno i smrt ženy, kterou tak miloval. I přesto Václav Neckář (76) vždycky rozdával svými písničkami radost a pohodu!

Jedna z hudebních legend druhé poloviny minulého století, zpěvák Václav Neckář (76), přišel na svět do rodiny, kde měli k umění silný vztah. Otec byl divadelním hercem a tanečníkem, matka provozní ředitelkou opery a strýček z otcovy strany pro změnu hercem filmovým.

Jeho tvář by určitě pamětníkům byla povědomá, jen by si nedokázali k Neckářovým zařadit: používal totiž pseudonym Eduard Dubský (†77). Sám Václav se na jevišti ocitl už v dětství, kdy ho v divadle využívali pro

Zbývá vám 91% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
Štítky:
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden