Na svoji první svatbu si Cameron Diaz musela počkat až do 42 let!

„První věta, kterou jsem řekla, když jsem ho potkala, byla: ten je úžasný!“

Dlouhá léta se Cameron Diaz (45) vyhýbala řečem o manželství nebo o rodině. Přemluvil jí až o sedm let mladší potetovaný punkový hudebník Benji Madden (38)!    

Krása a úspěch v lásce nemusí jít vždycky ruku v ruce. Hollywoodská herečka Cameron Diaz je toho nejlepším důkazem. Blondýnce s kubánskými kořeny se v mládí podařilo úspěšně rozjet kariéru modelky. Ještě než jí bylo osmnáct, podívala se skoro po celém světě. A když se vrátila do Spojených států, už tam na ni čekala první velká filmová role, která ji proslavila ještě víc. Snímek se jmenoval Maska a Cameron si v něm zahrála po boku Jima Carreyho (55), ačkoliv nikdy předtím herectví nestudovala. Vyhrála konkurz a nezastavily jí ani problémy s pletí, kterými trpěla a kvůli nimž se muselo natáčení na dva týdny zastavit. Najednou, z ničeho nic, tu byla nová velká hvězda. A to ještě zdaleka nebyl slávě konec!

Cameron vystřídala několik herců.

Manželství považovala za zbytečné

Přišel další velký hit, komedie Něco na té Mary je a to už byla z Cameron opravdová superstar. Jak se to projevilo v jejím osobním životě? Po pravdě řečeno, nic moc. Měla nějaké vztahy hlavně se svými hereckými kolegy. Chodila prý například s Mattem Damonem (47) a románek prožila i s Leonardem DiCapriem (43). Když se jí novináři ptali, jak vidí svoji budoucnost v roli manželky nebo matky, odpovídala: „Děti nejsou důležitým klíčem k plnohodnotnému životu. Já mám úžasný život. Někdy je můj život takový jen díky tomu, že nemám děti. Je to jen jiná volba.“ Do vážného a dlouhodobého vztahu se zkrátka nijak moc nehrnula. O manželství se dokonce vyjádřila v tom smyslu, že se jedná o umírající instituci, která už se nehodí do našeho světa. Jak se ale říká, všeho do času. Cameron dospěla do věku čtyřiceti let a začala své názory měnit. Nejen svět showbyznysu byl překvapený, koho si hollywoodská krasavice nakonec vybrala. Tím vyvoleným se stal o sedm let mladší Benji Madden, zpěvák a kytarista punkrockové kapely The Good Charlotte.

Paris Hilton si musela najít jiného!

Randil s milionářkou!

Benji pochází z dvojčat a uvedenou skupinu zakládal se svým bratrem Joelem. Ten se oženil v roce 2010 a možná tím Benjiho inspiroval, aby se také už usadil. Potetovaný muzikant měl předtím dlouhodobý vztah s australskou herečkou Sophií Monk (38). Byli spolu dokonce zasnoubeni, ale rozešli se v roce 2008, krátce poté, co Benji novináře ujišťoval, že spolu dál chodí a oba jsou velmi šťastní. V té době měl už ale úspěšně políčeno na mnohem větší celebritu, milionářku Paris Hilton (36). Po šestitýdenní známosti napsala Paris na sociálních sítích: „Ještě nikdy jsem nebyla tak šťastná a zamilovaná. Benji mi vyráží dech, nikdy nebyl život lepší než po jeho boku.“ Situace se ale opakovala, nejprve přišly rychlé zásnuby, během kterých dvojice navštívila i Prahu. Potom ale následoval stejně rychlý konec.

Benji se zviditelňovat nemusel, slavný už před svatbou!

Stal se ze záletníka věrný muž?

S Cameron se Benji dal dohromady v roce 2014. Z punkového muzikanta se po osmi měsících vztahu stal tradičně uvažující muž, který si chtěl prožít zásnuby, svatbu a nakonec možná i děti. Těch se nejspíš nedočká, ovšem ty první dvě události má s blonďatou herečkou úspěšně za sebou. Zásnuby netrvaly nijak dlouho, jenom sedmnáct dnů na konci roku. V lednu 2015 se dvojice vzala v Beverly Hills. Obřad se konal při západu slunce a zúčastnily se ho i další hollywoodské hvězdy – jako třeba Drew Barrymore (42), se kterou si Cameron zahrála v Charlieho andílcích. Herečka tak našla své osobní štěstí až ve 42 letech. Snad jim to oběma vydrží, protože Benji byl předtím známý jako notorický nevěrník. V tiskovém prohlášení po svatbě oba uvedli: „Nikdy jsme nebyli šťastnější, začínáme novou společnou cestu obklopeni nejbližší rodinou a přáteli. “ Dnes, tři roky od veselky to stále platí!

Těhotenství? Dvojčata? Jen planý poplach!

Ve stejném roce, kdy se Cameron a Benji vzali, se začalo pravidelně spekulovat o tom, kdy se z nich stanou i rodiče. Objevovaly se zaručené informace, že herečka je v osmém měsíci a že čeká dvojčata. To by bývalo bylo pikantní, s ohledem na to, že Benji je také z dvojčat. Fotky, které zachytily Cameron, jak se po jednom večírku potácí z baru, ale všechno zpochybnily. Ukázalo se, že se jednalo o falešné zprávy. Dál tedy platí tenhle výrok Cameron: „Mít dítě znamená strašně moc práce. Nechci být zodpovědná ještě za další život, kromě toho svého.“

reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden

reklama