Na svoji první svatbu si Cameron Diaz musela počkat až do 42 let!

„První věta, kterou jsem řekla, když jsem ho potkala, byla: ten je úžasný!“

Dlouhá léta se Cameron Diaz (45) vyhýbala řečem o manželství nebo o rodině. Přemluvil jí až o sedm let mladší potetovaný punkový hudebník Benji Madden (38)!    

Krása a úspěch v lásce nemusí jít vždycky ruku v ruce. Hollywoodská herečka Cameron Diaz je toho nejlepším důkazem. Blondýnce s kubánskými kořeny se v mládí podařilo úspěšně rozjet kariéru modelky. Ještě než jí bylo osmnáct, podívala se skoro po celém světě. A když se vrátila do Spojených států, už tam na ni čekala první velká filmová role, která ji proslavila ještě víc. Snímek se jmenoval Maska a Cameron si v něm zahrála po boku Jima Carreyho (55), ačkoliv nikdy předtím herectví nestudovala. Vyhrála konkurz a nezastavily jí ani problémy s pletí, kterými trpěla a kvůli nimž se muselo natáčení na dva týdny zastavit. Najednou, z ničeho nic, tu byla nová velká hvězda. A to ještě zdaleka nebyl slávě konec!

Cameron vystřídala několik herců.

Manželství považovala za zbytečné

Přišel další velký hit, komedie Něco na té Mary je a to už byla z Cameron opravdová superstar. Jak se to projevilo v jejím osobním životě? Po pravdě řečeno, nic moc. Měla nějaké vztahy hlavně se svými hereckými kolegy. Chodila prý například s Mattem Damonem (47) a románek prožila i s Leonardem DiCapriem (43). Když se jí novináři ptali, jak vidí svoji budoucnost v roli manželky nebo matky, odpovídala: „Děti nejsou důležitým klíčem k plnohodnotnému životu. Já mám úžasný život. Někdy je můj život takový jen díky tomu, že nemám děti. Je to jen jiná volba.“ Do vážného a dlouhodobého vztahu se zkrátka nijak moc nehrnula. O manželství se dokonce vyjádřila v tom smyslu, že se jedná o umírající instituci, která už se nehodí do našeho světa. Jak se ale říká, všeho do času. Cameron dospěla do věku čtyřiceti let a začala své názory měnit. Nejen svět showbyznysu byl překvapený, koho si hollywoodská krasavice nakonec vybrala. Tím vyvoleným se stal o sedm let mladší Benji Madden, zpěvák a kytarista punkrockové kapely The Good Charlotte.

Paris Hilton si musela najít jiného!

Randil s milionářkou!

Benji pochází z dvojčat a uvedenou skupinu zakládal se svým bratrem Joelem. Ten se oženil v roce 2010 a možná tím Benjiho inspiroval, aby se také už usadil. Potetovaný muzikant měl předtím dlouhodobý vztah s australskou herečkou Sophií Monk (38). Byli spolu dokonce zasnoubeni, ale rozešli se v roce 2008, krátce poté, co Benji novináře ujišťoval, že spolu dál chodí a oba jsou velmi šťastní. V té době měl už ale úspěšně políčeno na mnohem větší celebritu, milionářku Paris Hilton (36). Po šestitýdenní známosti napsala Paris na sociálních sítích: „Ještě nikdy jsem nebyla tak šťastná a zamilovaná. Benji mi vyráží dech, nikdy nebyl život lepší než po jeho boku.“ Situace se ale opakovala, nejprve přišly rychlé zásnuby, během kterých dvojice navštívila i Prahu. Potom ale následoval stejně rychlý konec.

Benji se zviditelňovat nemusel, slavný už před svatbou!

Stal se ze záletníka věrný muž?

S Cameron se Benji dal dohromady v roce 2014. Z punkového muzikanta se po osmi měsících vztahu stal tradičně uvažující muž, který si chtěl prožít zásnuby, svatbu a nakonec možná i děti. Těch se nejspíš nedočká, ovšem ty první dvě události má s blonďatou herečkou úspěšně za sebou. Zásnuby netrvaly nijak dlouho, jenom sedmnáct dnů na konci roku. V lednu 2015 se dvojice vzala v Beverly Hills. Obřad se konal při západu slunce a zúčastnily se ho i další hollywoodské hvězdy – jako třeba Drew Barrymore (42), se kterou si Cameron zahrála v Charlieho andílcích. Herečka tak našla své osobní štěstí až ve 42 letech. Snad jim to oběma vydrží, protože Benji byl předtím známý jako notorický nevěrník. V tiskovém prohlášení po svatbě oba uvedli: „Nikdy jsme nebyli šťastnější, začínáme novou společnou cestu obklopeni nejbližší rodinou a přáteli. “ Dnes, tři roky od veselky to stále platí!

Těhotenství? Dvojčata? Jen planý poplach!

Ve stejném roce, kdy se Cameron a Benji vzali, se začalo pravidelně spekulovat o tom, kdy se z nich stanou i rodiče. Objevovaly se zaručené informace, že herečka je v osmém měsíci a že čeká dvojčata. To by bývalo bylo pikantní, s ohledem na to, že Benji je také z dvojčat. Fotky, které zachytily Cameron, jak se po jednom večírku potácí z baru, ale všechno zpochybnily. Ukázalo se, že se jednalo o falešné zprávy. Dál tedy platí tenhle výrok Cameron: „Mít dítě znamená strašně moc práce. Nechci být zodpovědná ještě za další život, kromě toho svého.“

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden