Na svou dceru nemá čas

Může to nějak narušit poklidnou atmosféru v rodině?

Kvůli své profesi přišla herečka Iva Janžurová (79) o mnoho vzácných chvil s rodinou. Jenže ani v pokročilém věku to nehodlá změnit. Dcera Sabina Remundová (48) se tak musí podřídit.

Ani s blížícími se osmdesátinami herečka Iva Janžurová (79) moc nezvolňuje pracovní tempo. Dokonce i teď s dcerou, herečkou Sabinou Remundovou (48), kterou si diváci zamilovali v seriálu Kukačky, zkouší novou divadelní hru, kterou Sabina dokonce režíruje.

Z jejích slov se ale může zdát, že spolupráce s Janžurovou je tak trochu z nouze ctnost a jediná možnost, jak spolu trávit čas. „Jiné životní zkušenosti než své vlastní nemám, tak můžu mluvit jen o tom, že maminku miluju a chci s ní být.

A tahle práce je krásný způsob spolubytí, protože maminka je doposud velmi kreativní, tvůrčí a na nějaké obyčejné klábosení ji moc neužije,“ přiznává Remundová, že její matka není z těch, které by si s dcerou sedly jen tak u kafe. Snad jednou nebude slavná herečka litovat času, kdy dala přednost práci před tím být se svými nejbližšími.

reklama
reklama

Komentáře