Na svůj velký den vůbec nepospíchá

Místo velkých příprav jen výmluvy

Ačkoli poctivě hubne do svatebních šatů, nyní ALICE BENDOVÁ (47) říká, že jí je úplně jedno, jak a kde veselka proběhne i co bude mít na sobě.


Když se herečka Alice Bendová (47), kterou momentálně diváci vídají v seriálu Slunečná, před pár měsící zasnoubila s partnerem Michalem Topolem (34), začala pracovat na své figuře, aby nezaostávala za vypracovaným snoubencem.


Všichni také netrpělivě čekají, až oznámí termín svatby. Podle toho, jak na sobě herečka dře, se všichni domnívali, že se tak uskuteční už tohle léto. Ve skutečnosti to ale vypadá, že Bendová začala po prvotním nadšení zase couvat.


Snoubenci mají k veselce velmi laxní přístup.

Termín nemají, šaty neřeší

„Zatím jsme si ještě neřekli termín. Ale bude to venku. Zda na Kanárech nebo na chalupě nebo u nás doma na zahradě, se uvidí,“ překvapila Bendová. A ani do výběru šatů, které bývají pro nevěstu tím nejdůležitějším, se herečka moc nehrne.

„Rozhodně ne bílé, budou šedé. A třeba budu mít kraťasy, prostě pohoda,“ šokovala vyhlášená parádnice ještě víc. Proč ale všechno bere tak na lehkou váhu? Má to přece být důležitý den, kdy se konečně zpečetí jejich velká láska.

Bojí se, aby se zase něco nepokazilo?

Několik důvodů, proč to dělá, by ale přece jen bylo. Pro herečku to bude už druhý obřad. A ten první byl přesně takový, jak se patří. S hokejistou Václavem Bendou (45), otcem jejím dvou dětí Vašíka (14)Aličky (11), jí to ale nevyšlo, ať se snažila sebevíc.

Možná žije v domnění, že když to tentokrát udělá jinak, žádná rána pod pás ji nečeká. Avšak najdou se i tací, kteří si myslí, že se Alice skutečně do svatby nežene, jen se údajně má bát, že kdyby k ní nedošlo, mohl by ji zklamaný Topol opustit. 

reklama
reklama

Komentáře