Na synovu premiéru Dana Medřická nedorazila. Přestalo jí bít srdce

Svatbu s celoživotním fanouškem Artemiem jí doporučili všichni. Připadala si s ním jako hraběnka.

Když v Národním excelovala v Kočičí hře, nenašli byste v hledišti volné místo. Když se objevila v Nemocnici na kraji města, doslova vylidnila ulice. A její pohřeb se změnil v demonstraci.

Po čem asi může snít dcera významného úředníka slavné firmy Brouk a Babka? Po vlastním razítku? Firemní vestě? To ale neplatilo pro malou Danu Medřickou (†62). Od chvíle, kdy se vrátila z dětského představení hry Radúz a Mahulena, nemluvila doma o ničem jiném, než se jednou přesune na druhou stranu divadla. Že z ní bude herečka.

Napřed maturita na gymplu. Pak si dělej, co chceš!

Doma měla pro svůj velký sen přesně padesátiprocentní podporu. Maminka, velká ochotnice, dceru už od jejích osmi let brávala na zkoušky do slavné ochotnické bašty v sokolovně v Praze Bubenči. A když bylo potřeba, malá Dana na jevišti ráda zaskočila. Měla

Zbývá vám 88% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden