Na Tvář vzpomíná nerada!

Zdá se, že show Tvoje tvář má známý hlas nezanechala v Ivaně Jirešové (39) právě nejlepší dojmy. Není žádným tajemstvím, že se představitelka seriálové barmanky Lucie z Ordinace v růžové zahradě během soutěže hodně trápila a dokonce prý měla zvažovat i to, že z ní raději odejde.

Proměny a tréninky pro ni byly velmi náročné, ještě horší ale možná bylo samotné bodování poroty. To je ostatně ta část soutěže, na kterou milovnice jógy vzpomíná asi s největší nechutí.

Věří, že se to změní

O tom, že je Jirešová dobrá herečka nemůže být pochyb, jen málokdo však tušil, že je drobná blondýnka také vynikající zpěvačkou. I přes svůj nesporný talent ale skončila na předposledním místě, což ji podle jejích kolegů velmi osobně zasáhlo.

Diváci si ji ale oblíbili, z jejích výkonů byli nadšení a řada z nich jí držela palce a podporovala ji ve spoustě emailů a dopisů. Ona sama se ale po celou dobu velmi trápila a nadšení se svými fanoušky prý rozhodně nesdílela.

„Zatím na ni nemám dobré vzpomínky, ale to se, myslím do roka změní,“ nechala se slyšet herečka.

Zrušila by bodování

Jirešová se zároveň svěřila, že by si soutěž jako takovou možná klidně zopakovala. I přes náročné přípravy a nedostatek času ji prý práce na proměnách velmi bavila. Co by ale rozhodně zrušila by bylo bodování, což jen potvrzuje domněnky kolegů, že se kvůli nepřízni poroty a nízkým bodům hodně trpěla.

reklama
reklama