Na večírek dorazila lovkyně Eva Hecko Perkausová v mini

Šok: Žádné klidné šestinedělí. Rodinnou pohodu prý úplně zničily zprávy o nevěře.

Když dorazila Eva Hecko Perkausová (28) s Kiliánem z porodnice, přivítal je její muž Ivan Hecko (39) s pugétem růží. „A jsme doma,“ připsala 1. prosince k selfíčku na sociálních sítích. Šestinedělí mladé maminky mohlo začít...

Jenže u Heckových tomu prý je úplně naopak. Mladí manželé sice v jednom z rozhovorů přiznali, že v jejich italské domácnosti je hned oheň na střeše a pohádat se dokážou o všem, snad s výjimkou jména pro Kiliána, jenže tohle je jiné. Teď u nich panuje podivné ticho.

Šeptá se, že urostlý podnikatel byl své krásné ženě nevěrný. A že tuhle zprávu moderátorce hlavní televizní relace kdosi z jejích dobře informovaných kolegů s velkou chutí donesl. My jsme navíc od jedné z Eviných kolegyň dostali zajímavu radu. Prý se máme podívat na

Zbývá vám 86% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden