Můj čas na kafíčko

Na začátku kariéry Simona Krainová pět let lhala o tom, jak je úspěšná a má se dobře!

Můj čas na kafíčko

První manželství bylo prý největší chybou jejího života!

Byla na obálkách nejprestižnějších magazínů, spolupracovala s nejslavnějšími fotografy světa. Simona Krainová (47) se z dívky z Havířova dokázala stát hvězdou světového formátu. Dnes je šťastná i v soukromí.

Když byla Simona Krainová (47) malá, měl na ni obrovský vliv její otec. To on v ní probudil sny o dobývání světa. Vyprávěl jí o různých krásných místech na zeměkouli.

Nejvíc jí prý v paměti utkvěl Brooklynský most v New Yorku. Netušila v té době, že ho jednou nejen přejde vlastníma nohama, ale že nedaleko něj potká i svého osudového muže.

Utíkala do vysněného světa

Simona je Vodnářka a to je, jak známo, znamení, které má rádo svobodu a samostatnost. Nebylo divu, že se jí v základní škole, plné omezení, přestalo

Zbývá vám 91% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
Štítky:

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden