Na začátku vztahu s Mickeyem Rourkem unikla jeho žena o vlásek smrti!

Měla v kabelce nabitý revolver a málem proto přišla o život!

Patřil k idolům 80. let, ale moc ideálně se herec Mickey Rourke (66) k ženám nechoval. Platilo to i pro jeho vztah k modelce Carré Otis (50).

Lidé, kteří mají v dospělosti problémy s ovládáním svého chování, měli často špatné vzory už v dětství. Mickey Rourke (66) si to s nevlastním otcem opravdu protrpěl. Později prozradil, že domácí násilí bylo na denním pořádku. Otčím zbaběle napadal nejen matku, ale i Mickeyho. Nepřímo z něho tak vychoval bojovníka, který je připraven rozdávat rány i tam, kde to není zapotřebí.

Žádost o ruku s mečem v ruce

Násilné sklony v herci zůstaly a když se k tomu přidala častá opilost nebo požívání drog, stávala se z něho neřízená střela. S ovládáním měl opravdu problémy a odnášely to i jeho partnerky. Jednou z nich byla americká modelka Carré Otis (50). Poznali se, když spolu natáčeli erotické drama Smyslná orchidej. Ten kritika strhala a oba představitelé hlavních rolí dostali za svůj výkon Zlatou malinu, cenu pro nejhorší herce roku. Navíc bulvár propíral možnost, že scény sexu mezi Mickeyem a Carré nebyly před kamerou jenom hrané, ale skutečné. Oba to ale popřeli. Mladičká modelka se do herce, staršího o šestnáct let zamilovala a i po letech, po bouřlivém manželství konstatovala, že Mickey byl chlap, který dokáže ženu doslova hypnotizovat. Nevadila jí patrně ani jeho násilnická povaha, možná jí dokonce okouzlovala. Málokterá žena zažije to, co Carré: aby ji partner o ruku požádal s japonským mečem v ruce a hrozbou, že když odmítne, zemře. Smrti se ostatně modelka vyhnula s velkým štěstím ještě před svatbou. Mickey si totiž u ní v kabelce schoval nabitý revolver. Když Carré hodila s kabelkou o zem, ozval se výstřel. Stačil pár centimetrů a zasáhl by její srdce!

Rozvod ho zdrtil!

Mickey už předtím jednou ženatý byl, svatbu měl v době, kdy ještě nebyl slavný. V prvním vztahu si prý se ženou oba byli věrní. To platilo nejspíš i o vztahu s Carré, ovšem manželství vůbec nebylo klidné. Hádky střídaly jedna druhou a Mickey se bohužel choval tak, jako kdysi jeho otčím. Na Carré často fyzicky zaútočil, jednou dokonce držel zbraň u její hlavy. Byl pro domácí násilí také zatčen. Ani Carré nebyla ovšem žádné neviňátko, bojovala se závislostí na heroinu. Dokonce málem zemřela na předávkování. V těžkých chvílích jí Mickey podporoval, i proto, že z vlastní zkušenosti dobře věděl, jaké to je, bojovat s drogami. Pár naštěstí neměl děti, těžko si představit, v jakém prostředí by asi bývaly vyrůstaly. Rozvod následoval po šesti letech manželství a pro Mickeyho byl velkou ranou. V té době byla pryč i jeho úspěšně se rozvíjející kariéra a věnoval se hlavně boxu. Prý ještě řadu let čekal, zda si to Carré nakonec nerozmyslí a nevrátí se k němu. Ta už si ale definitivně kráčela svojí cestou a tak jim oběma zůstalo jen těch neklidných šest roků.

Ona se znovu vdala, on si našel mladou Rusku!

Novou partnerku si Mickey Rourke našel až v roce 2009, stala se jí o 35 let mladší ruská modelka Anastassija Makarenko (31). Bylo to v době, kdy se vrátil k herectví a získal zase status hollywoodské celebrity. Hodně si své nové partnerky vážil a říkal, že by ji nevyměnil ani za dvacet Oscarů. Carré Otis se provdala podruhé s jedním vědeckým pracovníkem a přivedla na svět dvě dcery. Nerozhodilo jí ani to, když přestala bojovat s anorexií a přibrala na váze - stala se z ní modelka kulatějších tvarů.

reklama
reklama

Komentáře