Nabídka snů, anebo podvod?

Dostala příležitost, která se neodmítá? BÁRA ŠTĚPÁNOVÁ (59) se dostala do svízelné situace a bude se muset rozhodnout mezi manželem a penězi.

Opustí seriál, který ji léta živí, aby se vydala za lepším výdělkem? Bára Štěpánová (59) totiž měla v nedávných dnech obdržet velmi zajímavou nabídku. Problém je ale v tom, že by se za ní musela přestěhovat.

Připraví se o stálou práci kvůli lákavému kšeftu?

Jeden z členů natáčecího štábu prozradil, že za ní po jednom natáčecím dni přišel nějaký mladý pán a odvedl si ji stranou. Později mělo vyjít najevo, že ji chtěl přemluvit, aby natáčela seriál částečně v Polsku a na Slovensku, za který by dostala větší honorář než za svou roli v Ordinaci v růžové zahradě.

Problém je ale v tom, že její manžel Miroslav Barabáš (57) si nemůže dovolit odjet s ní, a tak by tu byl podle všeho minimálně půl roku sám. A pochopitelně se mu to nelíbí.

Musí čekat

Peníze však herečka potřebuje jako sůl. A už dlouho mluvila o tom, jak říkají její přátelé, že by se chtěla posunout dál. Teď má příležitost, přesto váhá. Musela by vyřešit bydlení v jiné zemi. Tvůrci připravovaného seriálu totiž podle všeho plánují natáčení, které bude trvat minimálně tři čtvrtě roku a téměř nebude prostor na to,aby se Štěpánová vracela k manželovi do Česka.

Navíc ji někteří kolegové od nabízeného kšeftu odrazují. Podle všeho se také může jednat o prachsprostý podvod a herečka by se tím přípravila o jediný výdělek, který podle všeho aktuálně má. Přátelé jí také radí, aby si vše nejdříve raději třikrát ověřila. Ovšem Bára je jako u vytržení. Nemůže uvěřit tomu, že jí někdo nabídl takovou roli..

reklama

Komentáře

reklama