Moje šťastná hvězda
Nad dcerou už nemá kontrolu
Nad dcerou už nemá kontrolu

Její dcera dospívá, a ona s tím zkrátka nic nenadělá. Jedna z hvězd seriálu Ordinace v růžové zahradě, Ivana Jirešová (43), už je na svou dceru Sofii (15) evidentně krátká.

Nedávno ji přijali na konzervatoř, ačkoli z toho herečka nebyla příliš nadšená. To ale není všechno, před pár týdny se jí svěřila se svým nejnovějším plánem do budoucna. Sofie má totiž v plánu objíždět se svou vlastní kapelou bary, kde bude zpívat jazzové písně.

Byla z toho v šoku

Jirešová si myslela, že už ji snad nic nepřekvapí, ale Sofie si vždycky najde něco, čím jí doslova vyrazí dech. A ať se jí snaží domluvit sebevíc, mladá dáma Ivanu je stěží poslechne. Proč se ale Jirešová neustále snaží rozmlouvat jí to, po čem prahne?

Sama se nikdy netajila tím, že byla v mládí taky hodně divoká a vůbec nikoho neposlouchala. Možná nechce, aby nakonec dopadla jako ona, proto se snaží vyvarovat chyb, které kdysi udělala.

Milostný život nestojí za nic?

Myslí si snad, že si jako herečka nikoho nenajde a zůstane stejně jako ona na ocet? I to je možné. Hereččin milostný život je už delší dobu na bodě mrazu, tak moc se v poslední době snažila řešit problémy s dcerou, až zapomínala sama na sebe. Nejspíš by to měla změnit, jinak se vztahu nedočká.

Související články
Do Karlových Varů dorazili letos také manželé Brzobohatí, kteří byli jako hrdličky! Daniela (45) s Ondřejem (41) neváhali a zatančili si hned první den uprostřed kolonády, kde nechyběly zamilované pohledy a vášnivé doteky. Dělá Ondřej Brzobohatý vše proto, aby si manželku udržel i bez dítěte? Po tom prý Daniela Brzobohatá touží z celého srdce, a proč manžel otálí, je zahaleno tajemstvím. […]
Není žádné tajemství, že herečka ze seriálu Ženatý se závazky Christina Applegate (52) svádí nerovný souboj s roztroušenou sklerózou. Nyní se ale navíc ukázalo, že vážné zdravotní problémy má i její dcera Sadie (13). Trápí ji syndrom posturální ortostatické tachykardie, který je bohužel také nevyléčitelný. Nemoc způsobuje extrémní zúžení cév dolní části těla a ruku […]
Zdálo se, že je po dlouhé době konečně šťastná. Herečka ze seriálu Jedna rodina rozdávala úsměvy na všechny strany a spekulovalo se tedy o tom, zda náhodou neskrývá nového partnera. Pokud to tak bylo, tak už to nejspíš neplatí. Markéta Plánková (46) je podle všeho zase sama, údajný románek s tajemným ctitelem, se asi rozplynul jako pára […]
Pustila si Obermaierová do života nového muže?
premium
Tvrdila, že peníze za natáčení seriálu Ulice ji drží nad vodou. Jenže o část z nich Jaroslava Obermaierová (78) podle všeho přijde. Možná i proto se povídá, že si našla kamaráda, se kterým je jí dobře. Vposlední době podle mnoha lidí viditelně přišla o svoji pověstnou energii. Jaroslava Obermaierová (78) byla bez nálady. Asi za […]
reklama
V premium článcích najdete to nejlepší z našich časopisů
Pondělí Běžte svému štěstí naproti
Středa Časopis, který vás naladí do pohody
Středa Týdeník o všem, co hvězdy tají
Čtvrtek To nejlepší, co si ke kávě můžete dát
Čtvrtek Konečně časopis, se kterým vyhrajete
Časopis se kterým minulost nestárne
Nezapomenutelné a milované hvězdy
Můj čas na kafíčko speciál
Extra porce příběhů ze světa slavných
Časopis, který ženám rozumí
Naše časopisy si můžete také výhodně předplatit!
Nenechte si ujít další zajímavé články
reklama

O nás

Jedinečný web, který Vám přináší aktuální zprávy ze světa slavných osobností. Můžete poznat skutečné životy populárních herců, zpěváků či jiných známých celebrit. Odhalit strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend.

Vaše redakce

Copyright © RF-Hobby.cz