Můj kousek štěstí

Nad manželstvím Brodské se stahují mračna

Muž ji ignoruje?

Jsou manželé dvacet osm let. Tereza Brodská (54) a Herbert Slavík (59) po tu dobu zdárně unikali skandálům, a pokud měli krizi, tak si ji vyřešili doma v soukromí.

Prát špinavé prádlo na veřejnosti jim vždy bylo proti srsti. Teď se však zdá, že se i v tomto manželství objevila trhlina.

Nebo má možná herečka prostě jen pocit, že se nemá doma komu svěřit a s kým si popovídat. Otázka je, jestli to znamená, že se s fotografem začínají odcizovat.

Maskuje smutek?

Nikdy nezkazila legraci, ráda si dělala srandu ze sebe i ze svých kolegů, ať už to bylo v zákulisí Slunečné, ZOO nebo na internetu. Dalo by se říci, že herečka je veselá kopa.Objevují se ale spekulace, že Brodská možná jen smíchem zoufale maskuje smutek, který ji v poslední době obklopuje.

Fotky ze společnosti s manželem jsou raritou, na akce chodí často sama.

Hovoří se o tom, že vztah se Slavíkem už není tak skvělý, jak ještě nedávno oba tvrdili. Jestli je to vážná krize, nebo jen „přeprška“ nikdo příliš komentovat nechce.

Proč ji nevyslechne?

Možná proto je herečka v poslední době stále více aktivní na sociálních sítích. Hledá tam snad povyražení, které jí v životě chybí?

Nedávno fanouškům napsala, že má potřebu si na ulici i v obchodě povídat s cizími lidmi, ukazovat jim fotky v mobilu a vůbec se s nimi dělit o spoustu věcí. Jako by neměla s kým sdílet své radosti i starosti.

Hlasy o tom, že se Slavíkem procházejí krizí, tak nemusí být jen mlácením prázdné slámy. Vždyť s kým jiným si jen tak poklábosit, než s člověkem, který je vám nejblíž? Pokud ale herečku její manžel ignoruje, nevypadá to s nimi nej­lépe.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden