Nad svatbou Dancingerové visí stíny minulosti

Opustí ji stejně jako kdysi svou exmanželku? Udělal to jednou, udělá to zas!

Talentovaná herečka Marta Dancingerová (31) je na roztrhání. Momentálně ji vídáme v seriálu Zlatá labuť, ale hraje i v mnoha dalších. Doma jí to, zdá se, ovšem zdaleka tak dobře neklape. Proč s ní její partner, herec Marek Pospíchal (45), žije stále jenom na psí knížku?

Marta Dancingerová (31) přiznala, že nezvládá sladit rytmus domácnosti s kalendářem pracovně vytížené herečky. Z větší části proto, že se jí zrovna dvakrát nedostává pomoci od partnera. Herec Marek Pospíchal (45) má také práce nad hlavu, a Dancingerová si tak často připadá jako svobodná matka.

Loni se pár nastěhoval do nového domu a snaží se postupně vytvořit nějaké zaběhané zvyklosti a sladit rozdíly, které mezi nimi panují. A že jich není málo. Marta o sobě tvrdí, že je

Zbývá vám 80% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden