Moje sladké tajemství
Nad vodou ji drží pouze práce
V životě to má čím dál složitější, podá jí někdo pomocnou ruku?
Nad vodou ji drží pouze práce

Když se od hvězdy seriálu Ulice Jaroslavy Obermaierové (74) před časem odstěhoval syn Jaroslav (40) za přítelkyní, patrně jí spadl kámen ze srdce. Přece jenom ho poměrně dlouho živila a byla nucena jet v práci na doraz.

Samotu řeší po svém

Na druhou stranu ale teď, víc než kdykoli dřív, má možnost pocítit, jaký je život bez partnera. A nebýt toho, že má spoustu práce a kromě Ulice a divadel je třeba také tváří časopisu Můj čas na kafíčko, nejspíš by na ni samota dolehla velmi brzy.

Že by se ale kvůli tomu Jaroslava pustila do seznamování a případně dala v životě ještě nějakému muži šanci, se stále zdá jako velmi nepravděpodobné. „Nebudu si s nějakým chlapem komplikovat život,“ stojí si Jaroslava za svým.

A místo toho, aby si domů přivedla nějakého muže, si raději před časem pořídila nového psíka do kterého se okamžitě zamilovala. Horší ale je, že se na ni chlupaté zvířátko stalo poměrně rychle závislé a kdykoli opustí dům, nenese to vůbec dobře.

Byla zvyklá žít se synem, ten se však odstěhoval

Pes pro ni začíná být čím dál větším problémem

A Obermaierová se tak trochu stala jeho otrokem, jelikož si ho bere i do práce. A moc jí s tím nepomůže ani syn, který by sice rád mamince pomohl a občas se o psa postaral, jenže to nejde.

Nové zvířátko v hereččině domácnosti se totiž s jejím synem nesnese a kdykoli se dostanou do kontaktu, nedopadá to dobře. Jaroslava ale věří, že si časem na sebe zvyknou a občas se dostane do práce i bez něj. A třeba i na dovolenou, kterou zatím nestihla. A přitom by si ji tolik zasloužila.

 

Předchozí článek
Další článek
Související články
Herečka Jana Bernášková (43) ze seriálu ZOO, která si ještě před lety nemohla přijít s otcem své dcery Justýny (17) na jméno, s ním teď vyrazila na společnou dovolenou. S režisérem Davidem Drábkem (54) oslavila plnoletost Justýny v New Yorku. Co na to ale její manžel Rudolf Merkner (52), který zůstal doma? V poslední době se šuškalo, že Bernáškovou s Merknerem […]
Už potřetí natáčí seriál se svým partnerem Jakubem Prachařem (40). V červnu padla první klapka projektu Jakub a Sára, kde hrají hlavní role. Televize novinku uvede patrně již letos na podzim. Sara Sandeva (27) se s Jakubem ostatně během práce na seriálu seznámila, jednalo se o Dvojku na zabití, která vznikla před třemi lety. Natáčela […]
Mladá herečka ze seriálu ZOO Michaela Petřeková (26) je už nějaký ten pátek single. S hercem ze seriálu Pan profesor Matějem Petrákem (26) se měla rozejít kvůli odlišným představám o budoucnosti. Petrák chtěl mít velkou rodinu, na což se herečka zatím necítí, a navíc dává přednost kariéře. Ve hře je ale jiný muž – herecký kolega Filip Kaňkovský […]
Neměli to vždy snadné. Ale Marek Eben (62) manželku podržel. I když se jejich život obrátil vzhůru nohama. Stále úžasná manželka Marka Ebana (62) v šestadvaceti letech utrpěla mozkovou příhodu. Od té doby je Markéta Fišerová (63) upoutaná na invalidní vozík. Trpěla, ale nebyla to jejich první bolest. Už o něco dříve totiž společně přišli […]
reklama
V premium článcích najdete to nejlepší z našich časopisů
Pondělí Běžte svému štěstí naproti
Středa Časopis, který vás naladí do pohody
Středa Týdeník o všem, co hvězdy tají
Čtvrtek To nejlepší, co si ke kávě můžete dát
Čtvrtek Konečně časopis, se kterým vyhrajete
Časopis se kterým minulost nestárne
Nezapomenutelné a milované hvězdy
Můj čas na kafíčko speciál
Extra porce příběhů ze světa slavných
Časopis, který ženám rozumí
Naše časopisy si můžete také výhodně předplatit!
Nenechte si ujít další zajímavé články
reklama

O nás

Jedinečný web, který Vám přináší aktuální zprávy ze světa slavných osobností. Můžete poznat skutečné životy populárních herců, zpěváků či jiných známých celebrit. Odhalit strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend.

Vaše redakce

Copyright © RF-Hobby.cz