Nad zdravotními problémy Věra Martinová vždy vyhrála, ve vztazích jí to ale nevychází!

Po operaci rozřezané tváře se dlouho bála podívat na sebe do zrcadla!

Život Věry Martinové (61) je doslova protkán nebezpečnými událostmi. Některým se jí podařilo vyhnout, jiné si musela protrpět, včetně automobilové nehody, která navždy poznamenala její tvář i psychiku!

Hudbu měla Věra Martinová (61) ráda odmalička. Už v dětském věku si hrála na zpěvačku a věděla, že je to něco, co chce v dospělosti dělat. Ke kytaře, která je s ní neodmyslitelně spojená, začala vzhlížet díky klukům na táborech.

„Na rozdíl od housliček, na které se nedoprovodíte, nebo piana, které si s sebou nikam nevezmete, je kytara malý orchestr, který si můžete vzít kamkoli s sebou,“ konstatovala.

Ke slávě jí přivedl vzdor

Rodné příjmení královny české country není příliš známé. Jen málo lidí ví, že na svět přišla ve skutečnosti jako Věra Šolínová. Proč se tedy změnila

Zbývá vám 90% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden