Můj čas na kafíčko

Naďa Konvalinková měla léta trpělivost s manželem, ale pak přišel skandál, který vše ukončil!

Můj čas na kafíčko

Už když si brala Oldřicha Kaisera, bylo jí jasné, že navázala vztah s člověkem, který jí nedá potřebnou jistotu a bezpečí.

Ačkoliv jí život dal párkrát pořádně zabrat, zůstává celou tu dobu Naďa Konvalinková (71) optimistkou, která kolem sebe šíří dobrou náladu. I na své manželství vzpomíná spíš v dobrém.

Po idylických prvních letech dětství nastalo pro Naďu Konvalinkovou (71) drsné životní období. S rodiči a sestrou žila v centru Prahy. Otec a matka si ale příliš nerozuměli. Bylo to nejspíš i tím, že maminka Nadi se vdávala mladá a ženich byl starší o deset let.

Ten věkový rozdíl se projevil v hádkách rodičů a v častých odchodech mámy z domova. Spolu se sestrou budoucí herečka občas nevěděla, kdy se matka vrátí a netrpělivě ji vyhlížely kukátkem ve dveřích.

V děcáku zažila šikanu

Přišly ale ještě horší časy. Hádky mezi rodiči byly tak hlasité, že si obě sestry raději schovávaly hlavu pod polštář, aby je nemusely poslouchat. Jednoho večera došlo i na tvrdé

Zbývá vám 89% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden