Nadace pro nemocné děti zachránila Vendulu Svobodovou před sebevraždou!

Po smrti dcery Klárky prošlo její manželství velkou krizí!

Životní cesta Venduly Pizingerové (48) je plná šílených tragédií, které by ustál jen málokdo. Smrt milované dcery na leukémii, sebevražda manžela a nechutný rozvod s dalším mužem jí málem zničily.

Vendula Pizingerová se narodila jako Václava Horová. Otec byl voják z povolání a Vendula neměla sourozence, takže podle toho to doma vypadalo. Rodiče svého jedináčka drželi zkrátka. Do osmnácti let skoro nesměla nikam chodit.

Vystudovala gymnázium a pak se hned vrhla do pracovního procesu. Jejím druhým zaměstnáním byla sekretářka ve Straně podnikatelů. Právě tady potkala Karla Svobodu  (†68), osudového muže svého života.

Šokující zprávu sdělili nejprve manželovi

První setkání nebylo zrovna z

Zbývá vám 89% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS.
Letní sleva!
Namísto obvyklých 20 Kč stojí nyní odemknutí článku pouhých 9 Kč! Kód k odemknutí článku, který od nás obratem obdržíte, můžete také zcela zdarma poslat svojí kamarádce a potěšit ji v letních měsících pohodovým čtením. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 900 10 09. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9001009 je 9 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden