Staré dobré časy

Nadané zpěvačce scházel talent pro lásku i úplně obyčejný život

Staré dobré časy

Ačkoli bylo zřejmé, že je na tom Iveta zle, nikoho ani nenapadlo, že by mohla přece jen dobrovolně skoncovat se životem.

Dodnes nikdo pořádně neví, jaká vlastně byla Iveta Bartošová (†48). Nadaná zpěvačka a půvabná žena totiž měla velice komplikovanou osobnost a celý život marně toužila po velké lásce, která nepřicházela.

Krásná a až dojemně křehká Iveta Bartošová na sebe poprvé upozornila už v roce 1983 na soutěži Mladá píseň v Jihlavě. Tehdy se také seznámila s prvním osudovým mužem svého života, Petrem Sepéšim (1960–1985).

Brzy spolu nazpívali duet Knoflíky lásky, kterého se tehdy prodalo přes dvě stě tisíc kusů. Právě tehdy se vynořily spekulace, že jejich vztah není pouze profesionální.

Tragický konec první lásky

Sama Iveta později tvrdila, že se velmi milovali a že nebyli partnery jenom na pódiu, ale i v soukromí. Protože však Petr během svého života jejich vztah

Zbývá vám 90% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden