Můj čas na kafíčko

Naději, kterou měl Jiří Pomeje se třetí ženou, bohužel nevyužil. A pak přišla smrt.

Můj čas na kafíčko

Osud si se známým hercem krutě pohrál, ale dopřál mu poslední lásku.

Herec a producent Jiří Pomeje (+54) prožil nejprve jedno dlouhé a jedno krátké manželství. Oženil se ještě potřetí a zanechal po sobě mladou vdovu.

V době, kdy si Jiří Pomeje (+54) bral svoji první manželku, herečku Michaelu Kuklovou (52), byli oba mladí, atraktivní a populární. Jiří ale udělal pár kroků, které výrazně zasáhly do života jeho partnerky.  Přemluvil jí, aby se nechala nafotit do magazínu Playboy, čímž zrušil její kariéru v pohádkách.

To nejhorší ale přišlo až s filmem Andělská tvář, kde Michaela hrála hlavní roli. Snímek měl být diváckým hitem a Jiří mu věřil natolik, že do něho vložil spoustu peněz. V kinech ale neměl takový úspěch, s jakým se počítalo, a herec se brutálně zadlužil. Jediným štěstím bylo, že dvojice neměla děti. Rozvod byl pro Michaelu osvobozením.

Rok po svatbě byl konec!

Omylem pak bylo Jiřího druhé manželství se zpěvačkou Ivetou Bartošovou (+48). Nejprve to ovšem vypadalo nadějně. Zadlužený producent a problémová zpěvačka za zenitem se závislostí na alkoholu, to byla zrádná kombinace.

Jiří ale dokázal alespoň na chvíli znovu

Zbývá vám 75% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden