Moje šťastná hvězda

Nadpřirozené bytosti čekají na vaši pomoc

Moje šťastná hvězda

Je běžné, že doma občas narazíte na ducha. Jak si s ním poradit a čeho se vyvarovat?

Vypráví vám kamarádka, že u ní doma občas straší, a vy se tomu smějete? Tak už to nedělejte. Tento jev je totiž velice častý.

Slabý závan větříku v místnosti, i když jsou zavřená všechna okna, pocit, že vám někdo stojí za zády, a přitom bezpečně víte, že jste doma sami, nebo přemisťování různých předmětů.

To všechno jsou projevy silného energetického pole nebo přítomnosti ducha. Nedivte se, duchové jsou totiž s námi odpradávna.

Slyšíte šouravé kroky?

Obvykle se objevují večer nebo v noci a vy pak můžete slyšet různé, zdánlivě nevysvětlitelné zvuky, cítit průvan a vidět hrozivé stíny.

Dokonce za sebou můžete slyšet šouravé kroky či se bez vašeho přičinění zapínají a vypínají světla nebo spouštějí elektrické spotřebiče.

Duchové za vámi mohou chodit i do snů. Zbystřit byste měli, pokud

Zbývá vám 83% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden