Náhlý vyhazov ze seriálu!

Takový šok herečka už dlouho nezažila. Hvězda a především stálice nekonečné Ulice Tereza Bebarová (44) byla ze seriálu vyhozena. Tvůrci už nevěděli, jakým směrem by se měla její postava Světlany ubírat, a tak se rozhodli ji úplně vyškrtnout.

Alespoň tento důvod sdělili Tereze. Pravda má však být podle ní úplně někde jinde.

Zazářila u konkurence

Bebarová se nedávno objevila na konkurenční televizi, a to jako moderátorka pořadu Peče celá země. A ten měl nečekaný úspěch. To ovšem tvůrci Ulice nemohli nechat bez povšimnutí a mělo je to hodně naštvat.

Proto se měli rozhodnout ukončit s herečkou spolupráci. A potvrdil to i jeden tajný zdroj ze zákulisí. Koneckonců i sama Tereza tuto informaci nijak nevyvrátila.

Bude bez práce?

Sympatická Bebarová má ale svědomí čisté, protože v době, kdy podepisovala smlouvu k pořadu České televize, jí smlouva na Nově končila. Ať už to ale bylo jakkoli, jedna věc je jasná.

Loučení se seriálem, ve kterém Bebarová hrála dlouhých patnáct let, bude těžké. Bouří se i diváci. Všichni jí budou moc chybět a doufá, že se co nejdřív uchytí někde jinde. Přecejen tam měla stabilní finanční příjem, ale ten už je nenávratně pryč.

reklama
reklama

Komentáře