Náhrdelník nabíjel energií

Ten šperk probudil moje věštecké schopnosti. Ve snech jsem se vracela do minulých životů a dokázala věštit i dalekou budoucnost.

Před několika lety jsem dostala od přátel k narozeninám náhrdelník z drobných kusů křišťálu. Měla jsem z něho velkou radost, ale to jsem ještě netušila, že je to nejen hezký šperk, ale i dobrý kamarád a věrný pomocník.

Nová chuť do života

Od chvíle, kdy jsem jej začala nosit, jsem se cítila lépe a moje zdraví se zlepšilo. Dokonce jsem našla v sobě takovou sílu, že jsem přestala kouřit a začala jíst zdravěji a pravidelně. Bylo neuvěřitelné, že jsem dostala dokonce chuť plavat a koupila si permanentku do místního bazénu. Děly se zkrátka se mnou neuvěřitelné věci.

Dcera se zranila

Říkala jsem v žertu, že to bude asi těmi kameny, co mám na krku, ale že by to bylo opravdu tak, mě ani ve snu nenapadlo. Až se stalo, že si moje dcera ošklivě zvrtla nohu. Druhý den měla mít veřejné vystoupení. Byla nešťastná, protože jí na té akci velmi záleželo. Ale s obvazem a kulhající? Ne! „Mami, půjč mi ty své křišťály!“ prosila v zoufalství. „Třeba se opravdu stane zázrak!“ Půjčila jsem jí je, protože jsem si říkala, že ji to aspoň trochu uklidní, ale že by jí to skutečně pomohlo, to jsem nečekala.

Předal jí svoji energii

Na noc jsem jí omotala křišťály kolem chodidla. Dcera spokojeně usnula. Ráno mě ale čekalo překvapení. Dcera skákala jako srnka, po bolesti nebylo ani památky. Náhrdelník ji předal všechnu svou energii. Křišťály byly najednou bez jiskry. Když jsem si je pověsila na krk, začala mě bolet hlava. Rychle jsem volala kamarádce, která se v kamenech vyzná. A ta měla jasno hned. Je třeba křišťály očistit a nabít. A poradila mi jak.

Nečekané schopnosti

Několik dní jsem náhrdelník máčela v roztoku mořské soli a pak jej vystavila slunečnímu světlu. V noci jsem si na radu kamarádky položila křišťály pod polštář. Nejenže se mi spalo lépe, ale byla jsem skvěle odpočatá i tehdy, když jsem spala jen krátce. Začala jsem však mít zvláštní sny. V nich jsem se vracela do dávné minulosti, která ale korespondovala s mým současným životem. Najednou jsem chápala více své problémy, svůj úkol v životě, svou cestu, jak žít dál. Ale tím to nekončilo.

Vím, co se stane

Opět na radu mé kamarádky jsem nakombinovala křišťály s jinými kameny a sny se změnily. Viděla jsem do budoucnosti. Nedaleké, tak maximálně dva dny dopředu. Ale věděla jsem, co se stane. Za roky jsem se tréninkem dopracovala k tomu, že vidím až dva měsíce dopředu. V rodině jsem si svými věštbami vybudovala respekt a získávám si i další klienty ve svém okolí, kterým se snažím díky svým schopnostem, které probudily kouzelné kameny, pomáhat.

Sabina U. (61), Praha

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden