Naivní Květuška s úsměvem sluníčka

Kvůli špatným vzpomínkám z dětství měla z mužů strach a její obavy se naplnily

Na muže a lásku neměla Naďa Konvalinková (70) štěstí, zato jí osud nadělil úžasnou kamarádku – Květu Fialovou. S ní procestovala svět a její duše dostala křídla.

Věčně usměvavá herečka má snahu vidět vše z té lepší stránky a brát věci s nadhledem. Za optimistickou tváří se ale skrývá druhá, úplně jiná a bolestně smutná, která se marně snaží zahnat vzpomínky na traumatizující dětství a beznadějnou snahu mít velkou a spokojenou rodinu. Naďa pochází z Prahy. S rodiči bydlela v centru metropole a to v Bartolomějské.

Tehdy to byla ještě klidná ulice, a tak si tam často se svojí o dva a půl roku mladší sestrou Ljubou (67) chodívala hrát. V létě pak celá rodina vyrážela na prázdniny do Chrasti u Chrudimi. Její dětství bylo spokojené, než začaly

Zbývá vám 87% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden