Důchod si herečka ze seriálu Ulice chtěla naplno užívat, ale spíš živoří. Jaroslava Obermaierová (79) si už nějakou dobu stěžuje, že má hluboko do kapsy.
Nedávno si navíc postěžovala, že jí v Praze odtáhli auto, protože částečně stála na modré čáře. Stálo ji to přes čtyři tisíce korun. „Třetina důchodu je v… Víte kde! Výlet do Prahy mě přišel hodně draho,“ smutnila.
Navíc stále pečuje i o svého syna Jaroslava (44). Herečka už brzy nebude mít pro peníze kam sáhnout, rezervy jsou podle všeho pryč. Spolkla je mimo jiné rekonstrukce chalupy.

Navíc v Ulici byla její role značně upozaděna, už dlouho nenatáčí, což znamená výrazně nižší příjmy. Stále častěji se proslýchá, že se poohlíží po nějakém šarmantním pánovi s tučným kontem, který by jí ulevil od finančních starostí.
I přestože se po dramatickém rozvodu s taxikářem Richardem Čechem zařekla, že už si k sobě muže nepustí. Ale zoufalá doba si často žádá zoufalé činy. Kolují zvěsti, že není na co čekat a herečka by si kamaráda pořídila nejraději ještě letos.