Najde někdy náhradu za milovaného Karla?

Vydala velkou knihu, nechala o manželovi natočit dokument. Co má v plánu teď?

Poslední roky nejsou pro Ivanu Gottovou (46) snadné. I když od smrti Karla Gotta (†80) uběhly dva roky, stále je pod drobnohledem, a o právu na lásku si může nechat jen zdát.

Sice se říká, že vdova má truchlit rok, jenže to by Ivanka (46) nesměla nést příjmení Gottová. Sice jde o stále atraktivní ženu, která by do konce života neměla nosit smuteční háv, jenže i ona sama si moc dobře uvědomuje, jaká kritika by se na ni snesla, kdyby po Bertramce najednou pobíhala třeba v županu náhrada za milovaného Karla Gotta (†80).

A nejen ona to tuší. Nepochybně řada potenciálních nápadníků se bojí ji oslovit, protože vědí, že by byli podrobeni srovnávání s legendou, která nemá obdoby. Zkrátka Gott byl jen jeden, a vyrovnat se mu, nebo ho dokonce

Zbývá vám 74% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden