Najde si místo ní krásnější milenku?

Krachne jí vztah s manželem po deseti letech?

Zpočátku by se mohlo zdát, že je herečka Bára Štěpánová (59) sama se sebou spokojená. Alespoň tedy její sebevědomé vystupování tomu vždy nasvědčovalo. Navíc asi jen těžko bychom hledali v českém showbyznysu výraznější herečku než je právě ona.

Skutečnost je ale úplně jiná. Hvězda seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 by si podle všeho přála být o něco vyšší, méně zrzavá a méně pihovatá. Až po mnoha letech tak vychází najevo, že se Štěpánová už od začátku své kariéry trápí mindráky kvůli vzhledu.

Nikdy si nepřipadala atraktivní a zdá se, že by tento problém mohl být kamenem úrazu i jejího manželství. „Opravdu vím, že nejsem krásná, nikdy jsem nebyla,“ šokuje herečka a dodává, že se jejímu muži Miroslavu Barabášovi (57) líbí úplně jiný typ žen.

Jakmile údajně pokukuje po nějaké jiné, je převážně vždy tmavšího typu. K výrazné brunetce má Štěpánová opravdu hodně daleko a není divu, že ji proto poslední dobou trápí pochybnosti. Zdá se, že se snad obává, že by ji mohl manžel časem vyměnit za nějakou přitažlivější ženu.

.

reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden

reklama