Najde útěchu v cizí náruči?

Krátký, ale výrazný Anetin flirt může být pro Rančáka prvním varováním, raději by na něj neměl čekat...

Aneta Krejčíková (31) na svatbu stále čeká, a marně. Navíc přiznává, že její vztah momentálně není právě ideální. Schyluje se snad k radikálnímu řešení? Kde herečka najde útěchu?

Prý, že kdo si počká, ten se dočká. V případě Anety Krejčíkové (31) by se však nikdo nemohl divit, kdyby jí toto pořekadlo už tak trochu lezlo krkem. Důvod je jednoduchý.

Už více než pět let je zasnoubená a čeká na to, až si ji její partner, fitness trenér Ondřej Rančák, (37) konečně vezme. Ten se ale do ženění podle všeho zrovna nehrne. A zdá se, že Aneta už pomalu ztrácí naději, že se vdavek vůbec kdy dočká.

„To já si to maluju. Akorát, mně bude třicet a nevím, kdy si mě hodlá vzít,“ povzdechla si už loni nad otázkou, zda už má

Zbývá vám 73% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS.
Letní sleva!
Namísto obvyklých 20 Kč stojí nyní odemknutí článku pouhých 9 Kč! Kód k odemknutí článku, který od nás obratem obdržíte, můžete také zcela zdarma poslat svojí kamarádce a potěšit ji v letních měsících pohodovým čtením. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 900 10 09. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9001009 je 9 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden