Nakonec našel tu pravou na natáčení

Neodolatelný „pan Slušňák“ COLIN FIRTH (61) prožívá v milostném životě situace, které se tak trochu podobají osudům jedné z jeho nejslavnějších rolí ve filmu Láska nebeská.

Jeho rodiče byli uznávaní akademici, takže když se jejich potomek rozhodl stát se hercem, moc nadšení z toho nebyli. Když se nechal  Colin Firth (61) zapsat na hereckou školu, odmítli ho podporovat, takže mu nezbylo než se postarat sám o sebe. Na studia a na hodně skromný podnájem si vydělával v restauracích a barech jako číšník. Nikomu ale nikdy nic nevyčítal.

Romantika v divočině

Jeho první osudovou partnerkou byla kanadská herečka s čínskými kořeny Meg Tilly (62), s níž má syna Williama Josepha (31), který se také pokouší o hereckou kariéru.

S Meg prožil Colin krásné roky v kanadské divočině v dřevěném srubu, kde vychovávali nejen společného syna, ale i hereččiny děti z předešlého vztahu. V tu dobu Colin

Zbývá vám 46% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden