Nápadník z internetu se mi mstil ve snech!

Pronásledovaly mě šílené noční můry a já se kvůli tomu bála usnout.

Muž s uraženým egem dovede napáchat spoustu zla. Tím spíš, když ovládá i temné síly!

Stalo se mi to už před deseti lety, ale do smrti na to nezapomenu. Byla jsem tehdy rozvedená a ukončila jsem i vztah s přítelem. Hledala jsem někoho zajímavého. Na internetové seznamce jsem našla muže, který mě přitahoval. Do týdne jsme se sešli i osobně.

Přišlo to hned další noc

Schůzka dopadla špatně. Ten muž mi vysloveně neseděl. Nehodlala jsem v tom navazování známosti pokračovat. Na rovinu jsem to Mirkovi, jak se jmenoval, řekla. Vzal to špatně. Urazil mě a odešel.

Myslela jsem, že tím to skončilo a oddechla jsem si. Bylo to ale bohužel předčasné. Ještě téhož večera mi Mirek napsal mail, že zná černou magii a bude mě za mé odmítnutí trestat i na dálku.

Domnívala jsem se, že je to jen póza dotčeného narcise. Jenže on měl skutečně nějakou tajemnou moc. Hned další den se mi zdál příšerný sen, ve kterém jsem prožívala ty největší hrůzy. V tom snu byl přítomný i Mirek a hrozivě se mi smál.

Takové sny se mi začaly opakovat se železnou pravidelností. Vždy tam vystupoval Mirek v nějaké trestající roli a já v roli odsouzené nebo týrané ženy. Můj odmítnutý nápadník mi pak v mailu potvrdil, že za těmi sny stojí opravdu on.

Nevysvětlitelný konec

Měla jsem z těch snů stále větší deprese. Probouzela jsem se několikrát za noc, byla jsem unavená, nevyspalá. Těžko se mi usínalo, když jsem věděla, co mě čeká. Netušila jsem, komu bych se mohla svěřit, aby se mi nevysmál, že si něco vymýšlím. V žádném případě jsem ale nehodlala Mirkovi nějak vyjít vstříc.

Po třech týdnech, kdy jsem byla na pokraji sil, všechno najednou přestalo. Nedovedu si to vysvětlit. Už mi nikdy nepřišel ani žádný mail od Mirka. Nevím, jestli se s ním něco stalo nebo ho prostě jen dohnalo svědomí. Nechci se k tomu už nijak vracet, i když na těch asi dvacet nocí, plných hrůzy, nedokážu zapomenout.

Věra L. (57), Jihlava

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden