Moje sladké tajemství

Naše nejmenší herečka si uměla pořádně dupnout

Moje sladké tajemství

Když její milý zemřel v Mongolsku při tragické nehodě, Janoušková už na jinou lásku ani nepomyslela.

Osud ji pronásledoval již od narození, přesto se ale dokázala usmívat na svět. Báječná Aťka Janoušková (†88) snad nikdy nepropadala chmurám a neustále rozdávala radost a dobrou náladu.

Malinká holčička, která se 19. března 1930 narodila do klenotnické rodiny v Praze, dostala jméno po jedné z nejznámějších postav starých českých dějin. Přitom tehdy ještě nikdo nevěděl, že si Vlasta Janoušková (†88) bude muset své místo na slunci vybojovat, stejně jako kdysi její slavná jmenovkyně.

Z Vlasty se stala Aťka

Protože se však tato malá žena dokázala se svým osudem vždy odvážně porvat, stala se brzy úspěšnou českou herečkou i dabérkou. Jediné, co jí snad dlouho nešlo, bylo vyslovení vlastního jména. Sama si je tedy zkomolila na Aťku, což jí

Zbývá vám 89% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden