Našel si manžel milenku na Slovensku?

O svém manželství s TOMÁŠEM MATONOHOU (49) vždy mluvila otevřeně. Teď má ale LUCIE BENEŠOVÁ (46) možná co skrývat. Uteče jí manžel za hranice?

Už několikrát se spekulovalo nad tím, zdali oblíbený pár náhodou před veřejností něco netají.

V hereckých kuloárech totiž kolovala informace o tom, že se Lucie Benešová (46) při natáčení Slunečné pořádně rozjela a flirtuje se svými kolegy, možná, že se snad dokonce i zamilovala.

Nyní ale situace vypadá opačně. Co když si vyhodil z kopýtka její manžel Tomáš Matonoha (49)?

Muži po ní stále šílejí

Zdá se, že se při natáčení nového slovenského seriálu zakoukal do své kolegyně! Když se před pár měsíci Benešová vrhla na natáčení ob-líbeného seriálu, Matonoha asi trochu žárlil.

Jeho totiž žádná větší role nečekala, a navíc svoji ženu skoro vůbec neviděl. A jakmile ví, že je jeho choť v oble-žení mužů, určitě není vůbec klidný.

A že jich při natáčení kolem sebe Benešová má! Dokonce i svou bývalou lásku Filipa Blažka (47). Toho jediného však Benešová měla nechat chladného.

Svoji společnou minulost už prý mají vyřešenou. Ovšem našli se i jiní kolegové, kteří mohli na herečce oči nechat. Ačkoli jí bude za necelé čtyři roky padesát, pořád je to kočka, která má mužům stále co nabídnout.

Je nejenom krásná, ale také vtipná a inteligentní. Na druhou stranu je ale také zodpovědná a zásadová. Přátelé i kolegové se shodují v tom, že by svého manžela nikdy nepodvedla, protože pro ni znamená všechno.

Už nemá důvod se snažit

Také o Matonohovi vždycky mluví jen v superlativech, a když už si přece jenom rýpne, tak je to většinou legrace, která všechny pobaví.

Nikdy při žádném rozhovoru nezapomene zmínit historku o tom, proč už si ji její muž nehýčká tak jako před lety, když se teprve poznávali.

Matonoha totiž vždycky tvrdil, že se snažil, protože se řídil heslem: Když ptáčka lapají, pěkně mu zpívají. A protože už má lapeno, nepotřebuje se snažit dál.

Ovšem Benešová by jistě nějakou snahu či větší zájem o svoji osobu uvítala. Každá žena chce být totiž svým mužem rozmazlovaná. Místo toho jí ovšem Matonoha údajně uštědřil tvrdou ránu.

Zakoukal se do slovenské kolegyně?

Letos má na Slovensku premiéru nový seriál a Matonoha si tam zahrál jednu z rolí. Mezi hlavní seriálové představitelky se zařadila taktéž dobře známá kráska Zuzana Norisová (41).

Ačkoli je Matonoha vyloženě na blondýny, pro tuto ženu má mít velikou slabost. Už kdysi se s ní podle všeho několikrát potkal a vždy spolu prohodili jenom pár slov.

Nyní si asi začali rozumět o něco víc. Přece jen spolu strávili více času než kdy dřív, a tak údajně zjistili, že toho mají i hod-ně společného.

Zdali mezi nimi ale něco skutečně je, známo není, neboť Matonoha ani Norisová se k ničemu, co se jich nebo nového seriálu týká, vyjadřovat nechtějí.

Ovšem nebylo by se čemu divit, kdyby se Matonohovi zapalovala lýtka. Mužům kolem padesátky dochází životní elán a potřebují znovu nabudit.

Zkrátka chytají druhou mízu. Potřebují si dokázat, že ještě nejsou k zahození a ženy po nich stále touží. Tímto obdobím si teď nejspíš herec skutečně prochází.

Má však tolerantní ženu, která ho kvůli jed-nomu zaškobrtnutí trestat rozvodem určitě nebude. Navíc už je dávno zvyklá, že Matonoha u žen stále boduje a fanynky musí občas doslova a do písmene odhánět.

Manželské hrátky, nebo skutečná nevěra?

Patří k nejstabilnějším párům českého showbyznysu a vždy všechny překážky překonali v tichosti a bez skandálů. Nejspíš se jim to podaří i tentokrát, pokud si tedy Matonoha nebude svůj druhý dech chtít užít se vším všudy.

Nikdo z jeho přátel ovšem nepředpokládá, že by vyměnil svoji půvabnou ženu za někoho jiného. Ale stát se samozřejmě může cokoli.

Když se údajně Benešová o jeho sympatiích k Norisové dozvěděla, nijak to neměla komentovat. Nejspíš si uvědomuje, že má stále navrch.

I po všech těch letech strávených v manželství totiž skvěle zastává své rodinné povinnosti a ještě stále do-káže pečovat i o svou lásku k manželovi.

A to se dneska hned tak nevidí. Navíc se proslýchá, že Matonoha s Norisovou flirtoval jen proto, aby ve své ženě vyvolal žárlivost.

Je to nejspíš taková jejich hra, kterou si čas od času zpestří vztah. Snad se jim to nevymkne z rukou. To by ve finále jistě ani jeden z nich nechtěl.

reklama
reklama

Komentáře